آخرین اخبار : 

مستره: نیمار با ما موش و گربه بازی کرد/ با جدایی او زلزله کوچکی د…

جوردی مستره در بیان کرد‌وگو با روزنامه کاتالونیایی «اسپورت» با اشاره به جدایی نیمار از بارسلونا در تابستان اخیر در ازای پرداخته شدن رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیونی‌ یورویی‌اش توسط باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بیان کرد: چیزی که بیشتر از هر چیزی آزارم داد نحوه جدایی نیمار از بارسلونا بود. ما با نیمار و پدرش در حال مذاکره بودیم اما آنها با ما روراست نبودند. اگر او می‌آمد و می‌بیان کرد که «من می‌خواهم از بارسلونا بروم» درست همان کاری که سسک فابرگاس پدرو الکسیس سانچس و خاویر ماسچرانو انجام دادند ما با او به توافق می‌رسیدیم. او نباید با این کارش همه را آزرده خاطر می‌کرد.  

وی ادامه داد: نیمار با ما موش و گربه بازی کرد. کار به جایی رسیده بود که همه کارها انجام شده بود و ما هم به او گفتیم که رقم پاداش تمدید قراردادش را نخواهیم پرداخت. او هم چیزی به ما نگفت. اگر این اتفاق می‌افتاد پاری‌سن‌ژرمن هم با رقم کمتری می‌توانست نیمار را به خدمت بگیرد و ما هم با رقم کمتری ستاره جانشین او را به خدمت می گرفتیم. رفتار نیمار باعث به وجود آمدن تورم در بازار نقل‌وانتقالات شد ما پول زیادی به دست آوردیم و سروصدای رسانه‌ای زیادی به پا شد.

نایب رئیس باشگاه بارسلونا همچنین با اشاره به فروپاشی مثلت MSN پس از جدایی نیمار یادآور شد: نیمار دید که نمی‌تواند هرگز با وجود لیونل لیونل مسی در بارسلونا تبدیل به ستاره شماره یک تیم شود. مشخصاً هم بارسلونا تنها یک لیونل مسی خواهد داشت. نیمار برای اینکه بهترین فوتبالیست جهان شود باید بارسلونا را ترک می‌کرد و حق هم داشت که این‌طور فکر کند. با جدایی نیمار زلزله کوچکی در بارسلونا رخ داد چون مثلث MSN از هم پاشید و ارنستو والورده که تازه هدایت تیم را برعهده گرفته بود بدون او باید به کارش ادامه می‌داد.

مستره در تکمیل صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: با این وجود همه عالی کار کردند و ما عصبی نشدیم و تمرکزمان را از دست ندادیم. شاگردان همان کاری را کردند که والورده از آنها خواست. ما از ۲۴ ستاره خود ۲۲ ستاره آماده می‌خواهیم و اکنون شاگردان بسیار باتجربه مستعد و جوانی در اختیار داریم و در رأس آنها هنوز لیونل لیونل مسی را داریم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *