آخرین اخبار : 

مذاکره «نیمار» و «توخل» بر سر میز شام!

شاید هنوز رسما از توماس توخل سر مربی سابق باشگاه فوتبال دورتموند به عنوان جانشین اونای امری در پاری‎سن ژرمن رونمایی نشده باشد اما طبق گزارشات باید او را سر مربی فصل آینده باشگاه فرانسوی دانست و حتی گفته می‌شود او مذاکره با شاگردان این باشگاه به خصوص نیمار را هم آغاز کرده است.

طبق گزارشات منتشر شده سر مربی آلمانی قرار است با قراردادی ۲ ساله هدایت باشگاه فرانسوی را به عهده بگیرد و احتمالا دوشنبه آینده این موضوع رسما اعلام خواهد شد یعنی زمانی که فصل به اخر برسد.

اما مهم‎تر از آن روزنامه‎‌های آلمان گزارش دادند که توخل مذاکره‎ای با نیمار در روز یکشنبه داشته و هنگام شام خوردن هر دو از انگیزه‎هایشان برای فصل آینده برای یکدیگر گفتند.

این در حالی است که نیمار مدام به خروج از پی‎اس‎جی و باشگاه‎های دیگر خصوصا رئال نسبت داده می‌‏شود و ناصر الخلیفی مالک ثروتمند باشگاه فرانسوی هم مجبور به واکنش شده و در بیانیه‎ای اعلام کرده خروج ستاره برزیلی از باشگاه ممکن نیست.

توخل هم که مدتی است کلاس زبان فرانسوی را می‏‌گذراند با نیمار گفتگویی داشته تا او را برای ماندن در باشگاه متقاعد کند و از اهدافش برای فصل آینده برای او گفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *