آخرین اخبار : 

مالک پاری‌سن ژرمن: پدر «نیمار» بیان کرد او در پاریس می‏‌ماند

ناصرالخلیفی مالک ثروتمند تیم فوتبال پاری‎سن ژرمن مدعی شده آینده نیمار در تیم اوست و پدر این ستاره هم دوست دارد که پسرش در لیگ فرانسه بماند.

اخیرا شایعات زیادی مربوط به پیوستن احتمالی نیمار به رئال و تیم‎های دیگر و البته جدایی‏‌اش از پی ‏اس‎جی به گوش می‌‏رسد اما الخلیفی چنین احتمالی را رد کرده است.

او اخیرا در گفتگویی با روزنامه فرانسوی اکیپ چنین گفته است: خود نیمار هم از شایعاتی که درباره آینده‌اش وجود دارد خسته شده است. اما پدرش به من بیان کرد که او می‎خواهد در پاریس بماند. فقط مطبوعات اسپانیایی هستند که معتقدند او به مادرید می‎رود و اگر شما باور کنید خودتان اشتباه کرده ‏اید.

گفته می‏‌شود ممکن است یوفا الخلیفی و باشگاهش را به خاطر رعایت نکردن فیرپلی مالی و جذب شاگردان با قیمت‎های بالا جریمه کرده و محروم کند. اما خود الخلیفی در این باره می‎گوید: درست است که یوفا در زمینه مالی بسیار دشوار‏گیری می‏‌کند و بعضی اوقات حتی عادلانه نیست. اما صادقانه بگویم اگر محروم شویم سورپرایز می‏‌شوم و به نظر این یک فساد و اقدام غیر طبیعی است. ما کار اشتباهی نکردیم به قوانین احترام گذاشتیم مردم می‌‏دانند پول ما از کجا می‎آید این را هم می‏‌دانند که ما هیچ بدهی‏‎ای نداریم. برخی باشگاه‎ها در لیگ‌‏های دیگر بدهی دارند در اسپانیا برای مثال باشگاه‎های بدهکار زیادی وجود دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *