آخرین اخبار : 

لیورپول با پول فروش «کوتینیو» چه می‌کند؟

فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی سابق باشگاه فوتبال لیورپول بالاخره در ازای ۱۴۶ میلیون پوند انتقالش به بارسلونا را قطعی کرد و قراردادی برای مدت ۵ سال و نیم امضا کرد. حالا هواداران معترض باشگاه انگلیسی و کارشناسان تمرکزشان را روی لیورپول گذاشتند که چطور می‎خواهد این پول را خرج کند. مخصوصا که دنی مورفی هافبک سابق قرمزها روی خرید یک دروازه‏ بان جدید برای جانشینی سیمون مینیوله و لوریس کاریوس تاکید کرده است.

مورفی همچنین توصیه کرده که لیورپول باید برای خرید سانچس از آرسنال اقدام کند که قراردادش این تابستان به اخر می‏‌رسد. او مدعی شده لیورپول یا قصد قهرمانی در لیگ را دارد و یا می‎خواهد خیلی آهسته و با سرعت پایین پیشرفت کند و تبدیل به یکی از باشگاه‎هایی شود که به طور مداوم جزو ۴ باشگاه بالای جدول است. اما برای هر دوی این تصمیم‌ها می‎توان یک اقدام مشترک انجام داد.

باید این باشگاه به الکسیس سانچس پیشنهاد دهد و او را تبدیل به رهبر تیمش کند. همچنین نیاز است که لیورپول یک هافبک خوب بخرد حتی بعد از خرید نبی کیتا. یکی از گزینه‎های این باشگاه می‎تواند خرید مارکو وراتی باشد بازیکنی که در پاری‎سن ژرمن بازی می‎کند و شاید باشگاه فرانسوی مجبور شود او را به خاطر برقراری تعادل مالی در باشگاه بفروشد.

چیزی که واضح است این است که لیورپول می‎تواند خودش را ثابت کند که با گذشته فرق کرده و پول فروش کوتینیو برای همه مبهم نماند این باشگاه اگر می‎خواهد در جمع بزرگان باقی بماند باید هزینه کند و شاگردان خوب بخرد. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook