آخرین اخبار : 

«لئو مسی» و قبول نیمکت‏‌نشینی در بارسلونا

به نظر ارنستو والورده در تیم فوتبال بارسلونا دستاوردی داشته که هیچ کس نداشته است. او کاری کرد که روی نیمکت نشستن لیونل لئو مسی برای همه عادی به نظر برسد. اگر لئو مسی برای یک بازی در دسترس باشد می‎داند که حتما در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

اما بعد از دو بازی در لیگ قهرمانان که او در ترکیب اصلی نبود مانند دیگر نیمکت‏نشینان روی نیمکت بود تا نوبتش برای ورود به زمین برسد. در گفت و گو‎ای در هفته گذشته ستاره آرژانتینی اطلاعیه کرد که متوجه شده نمی‏تواند در تک‌‎تک دقایق بازی کرده و به میدان برود و بارسا هم فصلی طولانی پیش رو دارد. همین صحبت او چیزی بود که نمی‏شد حدسش را زد و کسی توقع نداشت این را از لئو مسی بشنود. اما لئو مسی با این که دوست دارد از همه دقایق بازی لذت ببرد دوست دارد مانند دیگر بازیکنان استراحت داشته باشد.

یکی از نکات مهم این است که بررسی کنیم بارسلونا بدون لئو مسی چطور عمل خواهد کرد. در نگاه اول دیدن بارسلونا بدون لئو مسی در ترکیب و در شرایطی که روی نیمکت است کمی عجیب به نظر می‏رسد. اما خود لئو مسی گفته از این به بعد همه چیز را ساده‎تر خواهیم دید.

اگر لئو مسی فهمیده که نمی‎تواند در تک تک دقایق بازی در زمین باشد طبیعتا ما هم باید بفهمیم. باید عادت کنیم به شرایط جدید و بدانیم که او دیگر در همه بازی‎ها نمی‎تواند ۹۰ دقیقه در زمین باشد. وقتی به نیمکت نگاه می‎کنیم و می‎بینیم بهترین بازیکن دنیا روی نیمکت نشسته خودمان هم باور می‏کنیم که او هم نیاز به استراحت دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *