آخرین اخبار : 

قعر جدول جای گسترش فولاد نبود/ در تبریز هم فوتبال مهم است و هم نتیجه!

فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی – گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: به‌نظر من هر دو باشگاه تراکتورسازی و گسترش فولاد قبل از اینکه به فکر نتیجه باشند به فکر ارائه بازی خوب و تماشاگرپسند هستند. بازی‌های گذشته آنها هم این موضوع را نشان می‌دهد. باشگاه تراکتورسازی هم روی سیر صعود قرار گرفته و شکل خودش را پیدا می‌کند.

وی افزود: شناخت کافی از دو باشگاه در کادر فنی‌ها وجود دارد و به همین خاطر فکر می‌کنم بازی خوبی از آب درمی‌آید. نتیجه هم دست خداست و هر چه او بخواهد آنطور می‌شود. ما شناخت خوبی از تراکتورسازی داریم نقاط قوت آنها را می‌شناسیم و امید داریم که در کنار ارائه بازی خوب نتیجه را هم کسب کنیم.

سر مربی باشگاه گسترش فولاد به تمجید از حریف فردای تیمش پرداخت و خاطرنشان کرد: تراکتورسازی یک باشگاه دوست‌داشتنی است. چه من در تبریز باشم و چه نباشم می‌گویم که تراکتورسازی ملوان ابومسلم نساجی قائمشهر و راه‌آهن باشگاه‌های دوست‌داشتنی هستند. این باشگاه‌ها شناسنامه فوتبال ما هستند. چه در تبریز باشم و چه نباشم این باشگاه یکی از باشگاه‌هایی است که در قلب من جا دارد. تراکتورسازی یک باشگاه قابل احترام است. تراکتورسازی در ادوار گذشته ارائه‌گر بازی خوب بوده و هر وقت از در بازی زیبا وارد می‌شده نتیجه هم گرفته و با این نوع بازی تماشاگرانش را سیراب کرده است.

کریمی ادامه داد: تراکتورسازی با بازی‌های زیبا نتیجه هم گرفته است. امروز هم تراکتورسازی در این مسیر قرار گرفته یعنی هم نتیجه می‌گیرد و هم دوست‌داشتنی بازی می‌کند. ان‌شاءالله این مسیر ادامه‌ داشته باشد. تراکتورسازی حقش است و می‌تواند جزو باشگاه‌های صعودکننده در لیگ قهرمانان آسیا باشد. برای این باشگاه آرزوی پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا را دارم. ان‌شاءالله بتواند با قدرت در این مسابقات حضور پیدا کند. شاگردان تراکتورسازی وجودشان برای هر تیمی نعمت است. کادر فنی خوبی که رزومه خوبی دارند هم در تراکتورسازی مشغول کار کردن هستند. این باشگاه مدیرعامل توانمندی دارد که باتجربه است. نبود یک بازیکن در تراکتورسازی بی‌معنی است. تراکتورسازی همیشه هوادارانش را کنارش داشته که در روزهای دشوار یار و یاور آنها بوده‌اند.

وی در مورد تغییر روند نتیجه‌گیری گسترش فولاد در هفته‌های گذشته پس از حضور او بیان کرد: روزی که همکاری‌ام را با باشگاه گسترش فولاد شروع کردم می‌دانستم این باشگاه شاگردان خوبی دارد. در ابتدای فصل به هر دلیلی که بود گسترش فولاد روند مناسبی نداشت اما شاگردان ما نفرات خوبی بودند. پس از اینکه به اینجا آمدم تمرینات منظم و باهدف داشتیم. هدف‌مان این بود که در اخر نیم‌فصل از قعر جدول جدا شویم و این‌طور هم شد چون آنجا جای گسترش فولاد نبود.

سر مربی باشگاه گسترش فولاد به تمجید از مسئولان این باشگاه پرداخت و تصریح کرد: ما امکانات خوبی داریم و فکر می‌کنم بهترین زمین را در ایران ما داریم و این اجازه را می‌دهد که خوب تمرین کنیم. مدیریت و بچه‌ها همگی در این قضیه سنگ تمام گذاشتند. ان‌شاءالله که مانند هفته‌های گذشته باشگاه خوبی را تا اخر لیگ روانه مسابقات کنیم.

کریمی با اشاره به دیدار تراکتورسازی – گسترش فولاد خاطرنشان کرد: باشگاه‌های بالای جدول دلهره و دلواپسی دارند و باشگاه‌های پایین جدول هم انتحاری بازی می‌کنند اما ما و تراکتورسازی هیچ‌کدام از این شرایط را نداریم و فردا به فکر ارائه بازی زیبا هستیم و فکر می‌کنم بازی خوبی باشد. از بد روزگار تعداد زیادی از شاگردان‌مان را نداریم اما به فکر بازی خوب هستیم و می‌خواهیم بازی تماشاگر پسندی ارائه بدهیم. فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. موقعیت‌های بازی بارسلونا و چلسی ۲۴ به یک بود اما همان یک موقعیت به گل تبدیل شد. پرسپولیس به‌خاطر تماشاگر و شاگردان ما به‌خاطر آمادگی روحی نتایج خوبی گرفتند.

وی در اخر بیان کرد: آذری‌ها فوتبال را مثل خوزستانی‌ها می‌شناسند و می‌دانند فوتبال خوب و بد چیست. بعضی جاها تماشاگران فقط به‌دنبال نتیجه هستند. یکی از جاهایی که نتیجه مهم است و به فوتبال هم کار دارند تبریز است. ما هر جا که بودیم اعتقادی به وقت‌کشی نداشتیم و هرکجا بودیم فوتبال بازی کردیم. من روزی بیش از ۱۰ ساعت روی تمرین دو ساعته مطالعه می‌کنم.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *