آخرین اخبار : 

قبل و بعد از دربی نداریم و باید در همه ۸ مسابقه آینده به فکر پیروزی باشیم

افشین پیروانی پس از پیروزی ۲ بر صفر باشگاه پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر مسابقه خوبی بود و موقعیت هم زیاد داشتیم. دو گل زدیم باشگاه خوب مسابقه کرد و به مسئولان باشگاه کادرفنی شاگردان و هواداران هم تبریک می‌گویم و امیدوارم به قهرمانی برسیم.

پیروانی در خصوص شعرهایی که هواداران می‌خواندند بیان کرد: به‌هرحال وقتی باشگاه وضعیت خوبی دارد و به قهرمانی هم نزدیک می‌شود باید هم شعر بخوانند.

مدیر باشگاه فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا این باشگاه می‌تواند تا قبل از دربی قهرمانی خود را قطعی کند تصریح کرد: ما قبل و بعد از دربی نداریم. ما تا اخر فصل هشت مسابقه پیش‌رو داریم که در هر هشت مسابقه به بردن فکر می‌کنیم. همه هشت مسابقه برای ما دربی است و هوادارانی که امروز آمدند افتخار باشگاه ما هستند. من چند وقت پیش گفتم که پرسپولیس پرافتخارترین باشگاه ایران و آسیاست برخی‌ها گفتند این موضوع با مقام و قهرمانی مشخص می‌شود اما برای خودم این مردم بزرگ‌ترین افتخار یک باشگاه هستند.

پیروانی در خصوص اینکه چرا در ترکیب حضور نداشت بیان کرد: این بحث فنی است و آقای برانکو باید به این سؤالات پاسخ بدهد و او هم هرکسی که صلاح بداند را در ترکیب قرار می‌دهد.

وی درباره بحث محرومیت پرسپولیس از نقل‌وانتقالات و اینکه آیا پنجره نقل‌وانتقالاتی باز خواهد شد یا نه اظهار داشت: یک صحبتی شده که قسمت دوم پنجره یک مقدار باز شود اما شاگردان خوبی داریم و حتی اگر پنجره باز نشود با ماندن آنها و با حضور این شاگردان می‌توانیم حتی در آسیا هم موفق شویم.

مدیر باشگاه فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله باشگاه‌های زیادی به دنبال جذب شاگردان این باشگاه هستند و همین مسئله شاید باعث شود شاگردان باشگاه را ترک کنند خاطرنشان کرد: روال عادی است. شاگردان ما درخشیده‌اند و باشگاه‌ها به دنبال آنها هستند اما همه این شاگردان از خدای‌شان است که در پرسپولیس بمانند. کجا بروند بهبود از پرسپولیس؟ بازهم می‌گویم که ما بهترین باشگاه ایران و آسیا هستیم و شاید خیلی‌ها دوباره به صفحه من بیایند و کامنت بگذارند اما پرسپولیس بهترین باشگاه ایران و آسیاست.

پیروانی در واکنش به این مسئله که اما طارمی از بهترین باشگاه آسیا رفت بیان کرد: خودش چنین تصمیمی گرفت اما ما همچنان بهترین باشگاه آسیا هستیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اما طارمی با رفتنش برای باشگاه حاشیه ایجاد کرد اظهار داشت: او برای باشگاه زحمت کشیده و کسانی هم که جایگزین شده‌اند به خوبی توانسته‌اند برای باشگاه کار کنند. بالاخره باشگاه بزرگ آسیب‌های زیادی هم به آن وارد می‌شود اما ما با اقتدار جلو می‌رویم تا ان‌شاالله حاشیه‌ها ضربه‌ای به باشگاه وارد نکند.

مدیر باشگاه فوتبال پرسپولیس در خصوص موقعیت‌های زیادی که این باشگاه از دست داد بیان کرد: ان‌شاالله بیشتر کار می‌کنیم تا بتوانیم بیشتر گل بزنیم.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *