آخرین اخبار : 

فکر نمی‌کردم که کارمان به اینجا کشیده شود/ این پدیده نباشد بهبود است

محمدرضا مهاجری با اشاره به پیروزی تیمش برابر نفت تهران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار داشت: از این پیروزی خوشحالم و با توجه به این که باشگاه ما لحاظ روانی مشکل داشت اما لحاظ فنی و فوتبالی پدیده در سطح خوبی قرار دارد. ما در این شرایط مجبور بودیم که بازی را ببریم و اوضاع در جدول به نحوی بود که محکوم به پیروزی در این بازی بودیم. خداروشکر با شوت زیبای کمندانی این رقابت را بردیم.

سر مربی باشگاه فوتبال پدیده با اشاره به شرایط نفت تهران هم تصریح کرد: افاضلی زحمت زیادی برای این باشگاه کشید و روزی که به نفت توجه شد نتایج خوبی گرفت اما روزی که دوباره این باشگاه رها شد نتایجش مانند اول شد.

مهاجری در مورد حمایت مسئولان استانی از باشگاه خودش تصریح کرد: مدیران استانی قبل از بازی آمدند و توجه ناچیزی به ما کردند همین موضوع موجب شد تا حساس‌ترین بازی فصلمان را ببریم.

وی در مورد دربی هفته آینده مشهد تصریح کرد: درست است سیاه جامگان افتاده اما آنها هم می‌خواهند فوتبال خوبی از خودشان به نمایش بگذارند. ما می‌رویم تا بازی خوبی ارائه دهیم و در اندازه یک دربی تمام کسانی که می‌ایند بازی را ببینند از تماشای رقابت لذت ببرند.

مهاجری در خصوص اینکه چه شد که پدیده شرایطش اینگونه شد تصریح کرد: شاید خیلی از مسئولین خواب بودند اما جایی که لازم بود آنها آمدند و حمایت کردند که جا دارد تشکر کنم همه دست به دست هم دادند تا برابر نفت روز خوبی رقم بخورد و امیدوارم این روز خوب به فصل خوب و سال خوبی تبدیل شود.

وی گفت: پدیده زمانی پدیده بود که پهلوان و شوشتری بودند. این پدیده نباشد بهبود است.

 

مهاجری در مورد تصمیم خودش برای فصل آینده تصریح کرد: مدیران امیدوارم حمایت کنند تا این دو بازی دیگر هم ختم به خیر شود و سپس تصمیم می‌گیریم.

 

مهاجری در اخر بیان کرد: اصلا فکر نمی‌کردم که کارمان به اینجا کشیده شود و تصور می‌کردم در بالای جدول باید برای کسب سهمیه با سایر باشگاه‌ها بجنگیم نه اینکه برای ماندن در لیگ تلاش کنیم.

 

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *