آخرین اخبار : 

فنونی‌زاده: پرسپولیس ۵۶ هفته زودتر قهرمان لیگ می‌شود

مرتضی فنونی‌زاده ورزشی درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس مسابقه خوبی مقابل مشکی‌پوشان انجام داد و به پیروزی دست یافت. مسابقه‌های بعدی سختی‌های خودش را دارد اما قول می‌دهم این تیم ۵۶ هفته زودتر قهرمان لیگ خواهد شد. تمدید قرارداد برانکو هم صورت خوبی داشت اما به شرط اینکه قرارداد بازیکنانی که به آخر می‌رسد و پیشنهاد اروپایی نداشته باشند تمدید شود.

وی گفت: پرسپولیس فردا با گسترش فولاد تبریز مسابقه دارد تیمی که با آمدن فیروز کریمی خوب مسابقه می‌کند. تصور من این است دیدار پرسپولیس و گسترش فولاد پایاپای باشد و دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در خصوص جدایی مهدی طارمی بیان کرد: بحث این بازیکن تمام شده است البته ITC این بازیکن صادر نشده چون باشگاه الغرافه پولی بابت رضایت‌نامه طارمی پرداخت نکرده است. هر چند آنها قطعا پول را می‌دهند و مثل ما ایرانی‌ها نیستند که ۶ ماه بعد پول بدهند! طارمی شاید دوست داشته از الغرافه به اروپا برود که کار خوبی است. این درست که طارمی دل هواداران را شکست اما او دوست دارد به اروپا برود.

فنونی‌زاده خاطرنشان کرد: از لحاظ فنی حرفی در مورد طارمی نیست اما لحاظ اخلافی هر سال اتفاقی برای پرسپولیس رقم زده است. علی علیپور بچه روستاست و بهبود از او کار کرده است. در لیگ برتر نیازی به طارمی نداشتیم اما در لیگ قهرمانان آسیا می‌توانست کمک کند که تصمیم گرفت برود.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *