آخرین اخبار : 

عین‌افشار: تمام تیم‌های خصوصی در پایین جدول هستند

محمدحسین عین‌افشار درباره شرایط بحرانی تیمش به ورزشی اظهار داشت: ما با این وضعیت بحرانی غریبه نیستیم و در دو سال گذشته نیز چنین شرایطی را تجربه کردیم. حالا هم هشت بازی دیگر باقی مانده است و امکان دارد اتفاقات مختلفی رخ دهد. ما به آینده خوش‌بین هستیم و می‌توانیم در لیگ برتر بمانیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان ادامه داد: ما در پنج بازی آخر در چهار بازی میزبان هستیم و به مصاف پدیده پارس جنوبی سایپا و استقلال خوزستان می‌رویم. مطمئناً می‌توانیم از آن مسابقات نهایت استفاده را ببریم ولی این موضوع هم مهم است که بتوانیم در سه چهار بازی آینده خوب امتیاز بگیریم و خودمان را در جدول کمی بالا بکشیم.

وی در مورد اینکه که چرا مشکی‌پوشان امسال هم نتایج بدی گرفته است خاطر نشان کرد: شما نگاه کنید که تمامی تیم‌های پایین جدول خصوصی هستند و این نشان می‌دهد که این تیم‌ها نمی‌توانند به صورت پایاپای با تیم‌های دولتی رقابت کند. سپاهان هم در پایین جدول قرار دارد ولی آنها معمولاً در بین مدعیان قرار می‌گرفتند که امسال شرایط خاصی پیدا کرده‌اند. من فکر می‌کنم که تیم‌های خصوصی باید بیشتر مورد حمایت قرار بگیرند.

عین‌افشار در اخر تصریح کرد: متأسفانه ما در خیلی از بازی‌ها از حضور در ورزشگاه امام رضا (ع) محروم بودیم و شمار زیادی از هواداران ما به ورزشگاه ثامن نمی‌آیند. وقتی از نعمت حضور هواداران هم محروم می‌شویم طبیعتاً مشکلات ما چند برابر می‌شوند. از طرفی مشکی‌پوشان در سه سال اخیر هر فصل سه بار سر مربی عوض کرده و عدم ثبات در این زمینه برای ما مشکل‌ساز شده است.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook