آخرین اخبار : 

عین‌افشار: به سپیدرود ببازیم کارمان خیلی دشوار می‌شود

محمدحسین عین‌افشار ورزشی درباره وضعیت فعلی مشکی‌پوشان بیان کرد:‌ ما در نیم‌فصل اول شرایط خوبی نداشتیم و سه بار با تغییر کادر فنی مواجه شدیم که باعث شد ثبات فنی نداشته باشیم. متأسفانه امتیازهای زیادی از دست دادیم ولی فکر می‌کنم در شروع نیم‌فصل دوم نتیجه خوبی در اصفهان گرفتیم و می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.

وی با اشاره به تقابل تیمش با سپیدرود رشت در هفته هفدهم لیگ برتر خاطر نشان کرد: ما مسابقه سختی در پیش داریم و آنها بعد از بردی که هفته گذشته به دست آوردند حالا انگیزه زیادی دارند. این یک مسابقه شش امتیازی محسوب می‌شود و ما محکوم به برد هستیم. در واقع این رقابت یک مسابقه سرنوشت‌ساز برای هر دو تیم است و ما اگر ببریم قطعاً امیدوار خواهیم شد که در آینده جایگاه خوبی در جدول به دست بیاوریم. اگر هم ببازیم کارمان بسیار دشوار می‌شود.

دروازه‌بان تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان در پاسخ به سؤالی در مورد عملکردش در فصل جاری اظهار داشت: من هشت مسابقه برای مشکی‌پوشان انجام دادم و از عملکردم راضی هستم. فقط یک اشتباه داشتم که آن هم روی گل دوم استقلال خوزستان بود. در سه مسابقه گذشته هم که آقای عنایتی سر مربی شده‌اند سه گل دریافت کردم که دو تای آنها از روی نقطه پنالتی بود.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *