آخرین اخبار : 

عباسعلی: دوری چند ماه از مسابقات در عدم نتیجه‌گیری‌ام تاثیرگذار ب…

حمیده عباسعلی در اظهار کرد‌و‌گو با خبرنگار ورزشی در خصوص عدم کسب مدال در مسابقات کاراته وان پاریس اظهار داشت: برای هر بازیکنی پیش می‌آید در یک تورنمت موفق به کسب مدال شود و در تورنمنتی دیگر از دستیابی به مدال بازبماند. بازیکن باید از این موضوع استفاده و راه‌حل نتیجه نگرفتن خود را پیدا کند.  بازیکن حرفه‌ای باید برای ورزش خود برنامه داشته باشد و شکست‌ها برای او تلنگری باشد اما نباید خیلی خود را اذیت کند چون فراز و نشیب برای بازیکن حرفه‌ای وجود دارد.

وی در پاسخ به این سوال که دوری چند ماهه او از مسابقات در عدم کسب مدال در مسابقات پاریس تاثیرگذار بوده است اظهار کرد: حتما تاثیرگذار بوده اما همیشه برگزاری مسابقات در فرانسه با اعمال نفوذ داوران همراه بوده و امسال نیز شاگردان بزرگی در این مسابقات روی سکو نرفتند که برخلاف تصورات من بود. در وزن من کاراته‌کا ژاپنی که قهرمان جهان بود در بازی اول حذف شد. در مجموع باید از هر رقابت‌ای تجربه لازم را برای موفقیت در رویدادهای آینده به دست آورد تا تمرینات را مطابق با اهداف خود پیگیری کنید.

دارنده نشان برنز مسابقات جهانی کاراته در سال ۲۰۱۶ در خصوص اینکه چقدر به کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی امیدوار است عنوان کرد: ۲۰۱۸ سال مهمی برای ما است و موفقیت در هر کدام از این رویدادها برای من از ارزش خاصی برخوردار است. با توجه به اینکه این سه رویداد در فاصله کمی برگزار می‌شود باید برای موفقیت در آنها به سختی بجنگم. هدف من در سال ۲۰۱۸ موفقیت در این سه رویداد است و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا در تمام این مسابقات از عناوینم دفاع کنم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *