آخرین اخبار : 

طاهری: احساس کنیم نیاز به تغییر داریم این کار را انجام می‌دهیم

به نقلاز پایگاه خبری سپاهان محسن طاهری با اشاره به جلسه روز گذشته (یکشنبه) هیئت مدیره باشگاه سپاهان اظهار داشت: در این جلسه موضوعات و مباحث مختلفی در مورد باشگاه و تیم‌های مختلف ورزشی‌مان مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد. در مورد تیم فوتبال بزرگسالان با توجه به هزینه‌های انجام شده انتظار هیئت مدیره باشگاه کارخانه فولاد مبارکه و جامعه هواداران این بود که سپاهان بتواند با تغییراتی که حاصل شده در جایگاه بهتری قرار بگیرد و شخصیت مدعی بودن خود را حفظ کند که متأسفانه تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

وی ادامه داد: به هر حال ما و هیئت مدیره در حال رصد کامل رخدادها و وضعیت تیم فوتبال هستیم و در گام اول امیدواریم که در بازی بعدی‌مان که شهرآورد اصفهان است نتایج قبلی جبران شود و مجدداً بتوانیم روند موفقیت‌های‌مان را آغاز کنیم اما هر لحظه که احساس کنیم برای بهتر شدن وضعیت نیاز به تغییر باشد  آمادگی برای این تغییرات از کوچک‌ترین تا ارشدترین عضو تیم را داریم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تأکید کرد: هیئت مدیره باشگاه نگاه ویژه‌ای به دربی اصفهان دارد و نتیجه این دیدار در هدف‌گذاری‌های‌مان تأثیر به‌سزایی دارد.  

طاهری با تأکید بر اینکه حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه و مدیر عامل این شرکت از باشگاه سپاهان طبق مفاد قرارداد بوده گفت: برخی صحبت‌ها که می‌گویند فولاد مبارکه بودجه باشگاه را بسیار کاهش داده محلی از اعراب ندارد.  

وی در پایان گفت: در کنار بودجه تیم فوتبال ورزشگاه نقش جهان هم با دستور سبحانی (مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه) به عنوان هدیه‌ای به هواداران سپاهان با صرف هزینه‌های زیاد در اختیار ما قرار گرفت تا باشگاه بتواند به عنوان ورزشگاه اختصاصی خود از آن استفاده کند و این یک هدیه تاریخی برای همه سپاهانی‌هاست که نقش جهان را به عنوان استادیوم اختصاصی در اختیار دارند.

 

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *