آخرین اخبار : 

صلاح بعد از کسب عنوان بهترین ستاره فصل لیگ برتر: برای رسیدن به این جایگاه دشوار تلاش کردم

محمد صلاح که در فصل جاری در ۴۶ بازی از رقابت‌های مختلف ۴۱ گل برای لیورپول به ثمر رسانده و عمل کرد فوق‌العاده‌ای در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس داشته با شکست کوین دی‌بروینه داوید سیلوا و لروی سانه هر سه از منچسترسیتی داوید دخه‌آ از منچستریونایتد و هری کین از تاتنهام عنوان بهترین ستاره فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر انگلیس از جانب اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای (PFA) را به خود اخصاص داد.

مهاجم مصری سرخپوشان مرسی‌ساید پس از کسب این عنوان بیان کرد: حس فوق‌العاده‌ای دارم. من برای رسیدن به این جایگاه دشوار تلاش کردم و بابت کسب این عنوان خوشحال هستم. هدف شخصی من هم کسب عنوان قهرمانی با لیورپول است. همیشه به باشگاه فکر می‌کنم و به خودم فکر نمی‌کنم از این‌رو مهمترین چیز برایم کسب جام‌ها با باشگاه است. اکنون خیلی به بازی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان نزدیک هستیم و امیدوارم در تقابل با رم به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چه چیزی به تو کمک کرده که این فصل چنین پیشرفتی داشته باشی؟» اظهار داشت: به نظرم باشگاه. سبک بازی باشگاه و هم‌تیمی‌هایی که پاس‌های زیادی در جریان بازی به من می‌دهند کمک زیادی به من کرده‌اند.

صلاح هفتمین ستاره لیورپولی شد که از سوی PFA به عنوان بهترین ستاره فصل لیگ برتر انگلیس انتخاب شد. پیش از وی لوئیس سوارس (۱۴-۲۰۱۳) استیون جرارد (۰۶-۲۰۰۵) جان بارنز (۸۸-۱۹۸۷) یان راش (۸۴-۱۹۸۳) کنی داگلیش (۸۳-۱۹۸۲) و تری مک‌درموت (۸۰-۱۹۷۹) با پیراهن لیورپول این عنوان را به خود اختصاص داده بودند.

همچنین لروی سانه از منچسترسیتی عنوان بهترین ستاره جوان فصل لیگ برتر انگلیس از جانب PFA را به خود اختصاص داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *