آخرین اخبار : 

صدای گندوگان هم درآمد: هو شدن توسط هواداران خودی درد آور است

اخیرا انتقادات شدیدی علیه ستاره تیم ملی آلمان یعنی ایلیکا گندوگان می شود. این مسائل پس از دیدار او با رئیس جهمور ترکیه رجب طیب اردوغان به وجود آمد.

بازیکنانی که اصالت ترک داشتند در ماه می با دعوت رئیس جمهور ترکیه به یک دیدار دعوت شدند که از میان آنها می توان به گندوگان مسوت اوزیل و سنک توسان ستاره تیم فوتبال اورتون اشاره کرد.

گندوگان که به نظر نمی تواند انتقادات و هو کردن از سوی هواداران خودی را تحمل کند به فرانس فوتبال بیان کرد: بعضی از رفتار ها مرا تحت تاثیر قرار داد رفتاری مثل حملات شخصی. در سال های گذشته ما ادغام زیادی در آلمان داشتیم. باید بدانید ما فقط ترک نیستیم بلکه در گلسنکرچن به دنیا آمده و بزرگ شده ایم. شهری که درصد زیادی از مهاجران در آن زندگی می کنند. برای همین وقتی اخبار را شنیدم بسیار متعجب شدم. آنها می گفتند ما دوست نداریم با ارزش های آلمانی زندگی کنیم.

ستاره تیم فوتبال منچسترسیتی ادامه داد: تجربه خیلی سختی بود. اصالت و ریشه ترکی باعث شده ارتباط خوبی با کشور اجداد خود داشته باشیم. اما اینها دلیل نمی شود که فکر کنیم آقای استن‌میر رئیس جمهور ما نیست. ما هرگز قصد نداشتیم این موضوع وارد مسائل سیاسی شود. به سوت زدن و هو کردن هواداران حریف عادت داشتیم اما زمانی که توسط هواداران خودی هو شوید لحظات سختی خواهید داشت. هر کسی نظر خود را دارد و من همیشه انتقادات را جدی می گیرم اما هیچکس دوست ندارد مورد توهین قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *