آخرین اخبار : 

صحبت‌های بین دو نیمه سائلام باعث تغییر در تیم شد/ قبل از زدن پنالتی از ایرانپوری…

مهدی کیانی در خصوص پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز از هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: به خوبی مطلع بودیم که در دربی تبریز بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم این تیم سر مربی و شاگردان خوبی در اختیار دارد و به خوبی فوتبال را بازی می‌کند.

وی ادامه داد: در دیدار هفته قبل مقابل پدیده مشهد بازی خوبی انجام دادیم و نمی‌خواستیم با ارائه بازی بد مقابل گسترش فولاد پیروزی شیرین مقابل پدیده را از ذهن هواداران پاک کنیم. یک‌دل شدیم و سعی کردیم ۳ امتیاز را کسب کنیم صحبت‌های سر مربی در بین دو نیمه بسیار کارساز بود باعث شد روند بازی تیم تغییر کند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در رابطه با حضور سائلام و کادرفنی جدید تیمش تصریح کرد: قبل از هرچیزی باید از کادرفنی قبلی تیم تشکر کنم اما به هرحال با حضور سائلام و کادرفنی جدید شرایط تیم بهبود شده است. چون سر مربی تیم دید بسیار باز و مثبتی دارد. امیدوارم شرایط تیم رفته به رفته بهبود شود تا هواداران هم بعد از مدت‌ها با تیم آشتی کنند.

کیانی افزود: از طرفی متاسفانه در لیگ قهرمانان آسیا مقابل نماینده عربستان باید در زمین بی‌طرف بازی کنیم که کار ما را کمی دشوار می‌کند ما هواداران بسیار پرشوری داریم که نمی‌توانیم از این نعمت نهایت استفاده را داشته باشیم. امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در آخر صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: با حضور محمد ایرانپوریان قطعا پنالتی‌زن اول تیم این ستاره است ولی چون از هفته قبل درد پا داشت نتوانست در دربی تبریز پنالتی بزند و من پنالتی زدم. قبل از ضربه پنالتی از ایرانپوریان اجازه گرفتم که خوشبختانه پنالتی هم در ضربه دوم به گل تبدیل شد.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *