آخرین اخبار : 

شیری: از بیرون تصور می‌شود در سایپا همه چیز سر جای خودش است اما این‌طور نیست

حامد شیری درباره وضعیت باشگاه فوتبال سایپا در لیگ برتر و قرار گرفتن این باشگاه در رده چهارم جدول به ورزشی اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم لحاظ امتیازی خود را بالا بکشیم و وضعیت‌مان را در جدول خوب کنیم اما ما چهار بازی دشوار پیش‌رو داریم. در این هفته باید با ذوب‌آهن بازی کنیم بعد با سپیدرود و فولاد روبه‌رو شویم و به دنبال آن با پرسپولیس دیدار خواهیم کرد. همه بازی‌های پیش روی ما دشوار است اما ما هدفی داریم که فکر‌ می‌کنم برای رسیدن به این هدف باید بازی به بازی پیش برویم.

مدافع باشگاه فوتبال سایپا در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش به دنبال کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیاست, خاطر نشان کرد: طبیعتاً وقتی در این جایگاه قرار گرفته‌ایم می‌توانیم به این موضوع فکر کنیم. داریم تلاش می‌کنیم اما همه چیز به خودمان بستگی دارد و من فکر می‌کنم اگر همین‌طور پیش برویم می‌توانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

وی درباره مشکلات مالی باشگاه سایپا اظهار داشت: مشکلات مالی در کل کشور وجود دارد و در فوتبال هم هست. همه از بیرون فکر می‌کنند که در مجموعه سایپا همه چیز سر جای خودش است و پرداخت‌ها طبق روال انجام می‌شود اما این‌طور نیست و وضعیت‌مان دو سه سال است که خراب شده. به‌هرحال مشکلات برای همه وجود دارد اما ما انتظار داریم از باشگاه که مشکلات را رفع کنند. اگر مسئولان باشگاه‌ هم مانند ما می‌خواهند که بهترین نتایج را بگیریم باید آنها هم بهبود عمل کنند.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *