آخرین اخبار : 

شکست سنگین بایرن مونیخ در آخرین حضور هاینکس/ هامبورگ سقوط کرد

هفته سی و چهارم و پایانی رقابتهای بوندس لیگا روز شنبه به طور همزمان برگزار شد که طی آن باشگاه بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آره نا به مصاف اشتوتگارت رفت و برابر این باشگاه ۴ بر یک شکست خورد.

در این مسابقه گینچک در دقیقه ۵ باشگاه اشتوتگارت را پیش انداخت اما در ادامه تولیسو (۲۱) برای بایرن مونیخ گلزنی کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

اشتوتگارت که دست بردار نبود بعد از آن توسط دونیس (۴۲) آکولو (۵۲) و گینچک (۵۵) سه بار دیگر گلزنی کرد تا یوپ هاینکس در آخرین حضور خود روی نیمکت بایرن مونیخ و بعنوان سر مربی شکست تلخی را شاهد باشد. هاینکس در آخر فصل برای همیشه با دوران مربیگری خداحافظی کرد.

بایرن مونیخ با این شکست ۸۴ امتیازی باقی ماند. این باشگاه از هفته ها قبل قهرمانی خود را مسجل کرده بود.

باشگاه دورتموند که تا قبل از هفته پایانی در رده سوم قرار داشت در دیداری حساس برای تصاحب این رده به مصاف هوفن هایم رفت و در زمین این باشگاه ۳ بر یک شکست خورد.

با این نتیجه هوفن هایم ۵۵ امتیازی شد و بخاطر تفاضل گل بهتر نسبت به دورتموند رده سوم را از آن خود کرد. هوفن هایم برای نخستین بار در تاریخ این باشگاه راهی لیگ قهرمانان اروپا شد. شالکه نیز با ۶۳ امتیاز نایب قهرمان این فصل بوندس لیگا شده است.

در انتهای جدول وولفسبورگ هامبورگ و کلن به ترتیب در رده های شانزدهم هفدهم و هجدهم جدول قرار گرفتند.

باشگاه هامبورگ بعد از ۵۴ سال به دسته دوم سقوط کرد. این برای نخستین بار بود که دایناسورها به رده پایین تر سقوط می کردند. هواداران هامبورگ که از این اتفاق ناخشنود بودند با پرتاب مواد آتش زا مانع به آخر رسیدن دیدار این باشگاه برابر گلادباخ شدند.

نتایج دیدارهای روز پایانی بوندس لیگا به این شرح است:

* بایرن مونیخ یک – اشتوتگارت ۴/>
* هوفن هایم ۳ – دورتموند یک/>
* هرتابرلین ۲ – لایپزیگ ۶/>
* فرایبورگ ۲ – آگزبورگ صفر/>
* شالکه یک – فرانکفورت صفر/>
* بایرلورکوزن ۳ – هانوفر ۲/>
* هامبورگ ۲ – مونشن گلادباخ یک (مسابقه متوقف شد)/>
* ماینتس یک – وردربرمن ۲/>
* وولفسبورگ ۴ – کلن یک

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *