آخرین اخبار : 

شفر: هیچ بازیکنی نباید برای خودنمایی به زمین برود/ چرا برانکو درباره ستاره پرسپولیس چیزی نگفت؟

ورزشی وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار فردای استقلال مقابل سایپا بیان کرد: بابت تاخیرم عذرخواهی می‌کنم. دستیار جدید ما اضافه شده و مدیرعامل هم در تمرین حضور یافت و به همین خاطر تاخیر داشتیم. دفعه بعد ۲۰ دقیقه زودتر می‌آیم. خوشحالم میگوئیل دستیار جدیدم به ایران آمده است. او دستیار من در تیم ملی جامائیکا در کوپا آمریکا و جام طلایی بوده است.

وی گفت: فردا بازی راحتی نداریم و این دیدار برای ما دشوار است. همه تیم‌ها می‌خواهند برابر ما برنده باشند. هر تیمی که برابر ما قرار می‌گیرد می‌خواهد اولین تیمی باشد که به ما گل بزند. به شاگردان گفته‌ام این موضوع طبیعی است و باید به همه تیم‌ها احترام بگذاریم. نمی‌خواهم هیچ بازیکنی با غرور به میدان بیاید و با غرور بازی و بخواهد برای هواداران و رسانه‌ها خودنمایی کند. سایپا تیم قدرتمندی است و از آمادگی خوبی برخوردار است. آنها تیم خوبی دارند و محکم بازی می‌کنند.

شفر خاطرنشان کرد: باید همانند بازی خانگی آخرمان با صبر حوصله و با تکنیک بازی کنیم و در ذهنمان به دنبال پیروزی باشیم.

به دلیل تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای شفر در کنفرانس خبری ان حاضر در سازمان لیگ تصمیم گرفتند سوالی از سر مربی آلمانی استقلال نپرسند.

همچنین پس از اینکه کنفرانس شفر به آخر رسید او با اشاره به عکس برانکو روی جلد یکی از رسانه‌ها بیان کرد: چرا وقتی ستاره پرسپولیس با لگد روی مچ پای حریف زد او در این باره صحبت نکرد؟ آیا شغل او مربیگری نیست؟

برخی افراد نیز به شوخی به شفر گفتند که بهبود است وارد این مسائل نشود چرا که تیم او در حال نتیجه گرفتن است.

در ادامه شفر به ان حاضر در سازمان لیگ بیان کرد: به من گفته‌اند در تلویزیون اینطور نشان داده‌اند که برانکو پس از آخر بازی با نفت تهران به این دلیل داور را هل داده است که نشان دهد ستاره او را هل داده‌اند. اگر کسی به بازیکنی مشت بزند برای اینکه نشان دهد که به او مشت زده‌اند باید مشت بزند؟!

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook