آخرین اخبار : 

سیلوا احتمال بازگشت به میلان را رد نکرد

تیاگو سیلوا اعتراف کرد که دومین دوره بازیگری‌اش در میلان اتفاق غیرممکنی نیست و خوشحال می‌شود اگر بار دیگر فرصت بازی در روسونری را داشته باشد.

مدافع پاری‌سن‌ژرمن که در فاصله سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ بیش از ۱۰۰ بازی برای میلان انجام داد و با این تیم قهرمان سری A شد به گازتا دلواسپورت بیان کرد: میلان در قلب من است و تا ابد خواهد بود پس چطور می‌توانم به فرصت بازی در این تیم نه بگویم؟ صحبت کردن درباره آینده هرگز کار آسانی نیست اما در فوتبال شما هرگز نمی‌‌توانید بگویید هرگز! هر چیزی ممکن است. برگشتن به میلان برای به آخر رساندن دوران بازیگری‌ام می‌تواند اتفاق زیبایی باشد.

سیلوا درباره عمل کرد جنارو گتوسو سر مربی میلان در فصل اخیر هم عنوان کرد: او برای این مقطع حساس از تاریخ باشگاه میلان فرد مناسبی بود. من طرفدار پروپاقرص میلان هستم و با اشتیاق زیاد پیگیر نتایج این تیم هستم. فوتبال ایتالیا و اروپا به یک میلان واقعی نیازمند است. متأسفانه میلان تا چنین جایگاهی فاصله زیادی داد اما وقتی شما تغییرات فراوانی اعمال می‌کنید همین می‌شود و باید انتظار بروز یکسری مشکلات را داشته باشید. با این حال گتوزو دارد کارش را به خوبی انجام می‌دهد. او همان روحیه دوران بازیگری‌اش را دارد با جرات است هرگز تسلیم نمی‌شود و از سیاست چماق و هویج استفاده می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *