آخرین اخبار : 

سلطانی‌فر: سر مربی تیم ملی تصمیم گرفته با تیم‌های مطرح اروپایی بازی دوستانه انجام بدهیم

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی‌فر با اشاره به اینکه تیم ملی فوتبال کشورمان در قرعه‌کشی جام جهانی در گروهی دشوار قرار دارد بیان کرد: ابتدا برای موفقیت بیشتر در جام جهانی برای  هفت بازی تدارکاتی پیش‌بینی‌های لازم صورت پذیرفته بود اما پس از انجام چهار بازی مسئولان فوتبال  تصمیم گرفتند این دیدارهای دوستانه را افزایش دهند.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: سر مربی و کادر فنی تیم ملی پس از بررسی وضعیت این تیم تصمیم گرفتند تا تعدادی بازی دوستانه با تیم‌های مطرح اروپایی داشته باشند و با توجه به اینکه مراکش هم تیم قدرتمندی است بازی‌های بیشتری با کشورهای  قوی عربی نیز در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برای بازی تدارکاتی با تیم‌های مشابه هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی برنامه‌های خوبی متناسب با (فیفا دی) تدوین شده است و منابع لازم برای اجرای این برنامه را نیز تأمین کرده‌ایم.

سلطانی‌فر با اطلاعیه اینکه کمپ لوکوموتیو که بهترین کمپ روسیه است را برای تیم ملی کشورمان در اختیار گرفته‌ایم اظهار داشت: قرار بود تیم ملی ایتالیا در این کمپ مستقر شود که با عدم صعود این تیم ما موفق به اجاره آن شدیم. لوکوموتیو کمپی است که بهترین امکانات ورزشی و رفاهی برای اقامت بیش از یک ماه تیم ملی کشورمان را دارد.

وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه تیم ملی ایران در حال حاضر مشکلی ندارد تصریح کرد: حتی با وجود اینکه در گروه سختی قرار گرفته‌ایم اما با تلاش فراوان و تأمین و  انجام برنامه‌های تدارکاتی ان‌شاءالله با قدرت و صلابت در جام جهانی حاضر خواهیم شد.

وی غیرت جوانان  ایرانی را مورد ستایش قرار داد و خاطرنشان کرد: در بسیاری از  شرایط دشوار مشابه, جوانان ما با غیرت و تلاش, فعل خواستن را صرف کرده اند و موفق به کسب دست‌آوردهایی درخشان شده‌اند. بنابراین من بسیار امیدوارم و می‌دانم که تیم ملی فوتبال کشورمان نمایش زیبایی را از خود ارائه خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *