آخرین اخبار : 

«ستاره رئال» منجی همیشگی رئال

یک روز دیگر و یک درخشش دیگر از کریستیانو ستاره رئال برای تیم فوتبال رئال. یک بار پنالتی دقایق پایانی در دیدار حساس مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان یک بار مغلوب کردن دروازه‎بان بزرگی به نام یان اوبالاک در دربی مادرید حالا هم مغلوب کردن کپا در مسابقه با بیلبائو در اواخر مسابقه و به تساوی کشاندن آن. این‌ها دقایقی است که در ذهن هواداران رئال ثبت شده است.

حالا رکورد گلزنی‌های او به ۱۲ مسابقه پشت سر هم رسیده است مساوی به بهترین رکورد گل زدن پشت سر هم او در رئال در باشگاهی که اخیرا به فکر خرید نیمار برای جانشینی او بوده است. اما شاید دوباره ستاره رئال باعث شده باشد باشگاه بیشتر به این موضوع فکر کند و حتی شاید از خرید بازیکنی برای جانشینی ستاره رئال منصرف شده باشد.

مدتی بود سوژه‌های اصلی مطبوعات در تسخیر نیمار و احتمال جانشینی ستاره رئال توسط او بود. دقیقا همان چیزی که ستاره رئال تحملش را نداشت و دقیقا از زمان شروع شدن اخبار مربوط به نیمار و رئال درخشش ستاره رئال هم شروع شد. او دوباره به مطبوعات سلطه پیدا کرد و با گل‌هایش مانع از ورود هرچه بیشتر رئال به بحران شد.

حالا نوبت رئال رسیده که یک بار دیگر تمام تلاشش را برای نگه داشتن ستاره رئال بکند و بدون توجه به سن او برای داشتنش همه تلاشش را بکند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *