آخرین اخبار : 

سبقت بارسلونا از رئال در سرمایه‏‎گذاری برای بازیکن جدید

در ترانسفر مارکت‌‎های اخیر باشگاه فوتبال بارسلونا در مقایسه با رئال حریف دیرینه‎اش ۳۰۰ میلیون یورو بیشتر هزینه خرید بازیکن کرده است.

برای مثال در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ بارسلونا از فروش بازیکنانش ۴۰۸ میلیون یورو به درست آورد اما ۷۶۵ میلیون یورو هزینه خرید بازیکن کرد و در نتیجه آمار منفی ۳۵۷ میلیون یورویی داشت. در همان دوره رئال ۴۰۳ میلیون از فروش بازیکن به دست آورد و ۴۶۱.۵ میلیون یورو هزینه خرید کرد که تنها ۵۸.۵ میلیون یورو منفی برایش در بر داشت. البته در این آمار وینیسیوس جونیور حساب نشده چون ۴۵ میلیون یورو تابستان بعد از آن برایش پردخت شد.

طبق ادعای مارکا با خرید جرارد دلوفئو (۱۲ میلیون) پائولینیو (۴۰ میلیون) نلسون سمدو (۳۰.۵ میلیون) عثمانه دمبله (۱۰۵ میلیون) فلیپه کوتینیو (۱۲۰ میلیون) یری مینا (۱۱.۸ میلیون) و مارلون سانتوس (۵ میلیون) حالا بارسا رکورد جهانی را شکسته و ۳۲۴ میلیون یورو برای خرید بازیکن صرف کرده است. این رقم بدون در نظر گرفتن ۸۰ میلیون یورویی است که باید برای دمبله و کوتینیو در ادامه پرداخت شود.

از طرفی مادرید تنها ۳۰ میلیون یورو برای خرید تئو هرناندس و ۱۶.۵ میلیون یورو برای دنی سبایوس هزینه کرده و ۱۲۴ میلیون یورو هم از فروش آلوارو موراتا ماریانو دنیلو و خامس رودریگس به دست آورده است. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook