آخرین اخبار : 

زیدان هم بی‌میل به جدایی نیست/ خامس بی‌اطلاع به تعطیلات رفت

در پایان فصل این طور به نظر رسید که کار خامس رودریگس در رئال مادرید به پایان رسیده و دیگر جایی در برنامه‌های زیدان ندارد. در نتیجه همین حس هم او بدون اطلاع دادن به هم‌تیمی‌ها و مسئولان رئال مادرید مادرید را ترک کرده و به تعطیلات رفته است. اما ۹ روز از ترک مادرید توسط او گذشته و هنوز نه خود بازیکن و نه مدیر برنامه‌هایش خورخه مندس هیچ کدام توضیحی درباره آینده‌اش نداده‌اند. 

مارکار در ادامه گزارش خود در این مورد نوشته است: در رئال مادرید آلوارو موراتا هم شباهت به خامس دارد و هیچ بیانیه یا خبری درباره این دو بازیکن از سوی سایت باشگاه منتشر نشده است. تنها تفاوت این است که رسانه‌ها بیشتر درباره موراتا گمانه‌زنی می‌کنند و اسمش بیشتر از هم‌تیمی کلمبیایی‌اش مطرح است.

جالب اما اینجاست که خود زیدان هم به تعطیلات رفته و هیچ صحبتی درباره خامس نکرده است. شاید او توضیحاتش درباره تصمیم برای این بازیکن را به باشگاه داده است. مخصوصا که خود سرمربی فرانسوی هم می‌داند تقریبا بعید است که جایی برای خامس و موراتا در تیم باشد و باید هرچه زودتر این دو بازیکن فروخته شوند.  هرچند او سبک بازی خامس را دوست دارد و ترافیک بازیکن در خط حمله مادرید اجازه حضور بیشترش را نمی‌دهد.

از طرفی خودی بازیکن دوست دارد بیشتر بازی کند و این اتفاق با حضور مهاجمان دیگر ممکن نیست. به همین جهت است که گفته می‌شود زیدان دوست دارد خامس را در تیم داشته باشد اما همچنین نمی‌تواند تضمین کند که او به اندازه دلخواهش بازی کند. 

فلورنتینو پرس مدیر باشگاه مادریدی هم علاقه‌ای به داشتن او ندارد و از آنجایی که می‌تواند این مهاجم را به قیمت ۷۵ میلیون یورو بفروشد ترجیح می‌دهد با درآمد حاصل از فروشش امباپه نیانگ را بخرد تا سیاست تجاری باشگاه را هم ادامه داده باشد.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *