آخرین اخبار : 

«زیدان» متخصص لیگ قهرمانان اروپا است

فقط در صورتی می‎توان این فصل را فصلی موفق برای باشگاه فوتبال رئال دانست که این باشگاه در لیگ قهرمانان اروپا موفق کار کند. چرا که آن‌‎ها در لیگ در کورس قهرمانی نیستند و در جام حذفی هم حضور ندارند.

اما هرچه اوضاع اخیرا برای این باشگاه بد بوده این واقعیت که زیدان سر مربی متخصص لیگ قهرمانان است هواداران را امیدوار کرده است. از زمانی که سر مربی فرانسوی در برنابئو روی کار آمده ۱۲ مسابقه مرگ و زندگی انجام داده که همه را هم با برد پشت سر گذاشته است.

او ۶ دیدار رفت و برگشتی در لیگ قهرمانان را با برد پشت سر گذاشته و دو فینال موفق هم داشته است یکی مقابل اتلتیکومادرید و دیگری مقابل یوونتوس. همچنین قهرمان سوپرکاپ یوفا و جام جهانی باشگاه‌ها هم شده است.

نکته امیدوارکننده دیگر این است که زیدان همه سبک‎های مسابقه را هم تجربه کرده است از بازگشت بعد از عقب افتادن از باشگاه حریف تا شکست پرگل باشگاه‎های بزرگ.

البته که کار برای او بسیار دشوار است و باید در اولین دیدار حذفی به مصاف پاری‎سن ژرمنی برود که یکی از قدرتمندترین باشگاه‎های این دوره از مسابقات است و انگیزه زیادی هم برای رسیدن به موفقیت با خریدهای گران‌قیمتش دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *