آخرین اخبار : 

زیدان: برای مسابقه با پاری‌سن‌ژرمن آماده‌ایم/ نمی‌دانم چرا هواداران…

زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پس از پیروزی ۵ بر ۲ شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر رئال سوسیه‌داد در هفته بیست‌و‌سوم لالیگا اطلاعیه کرد که مردانش برای مصاف حساس چهارشنبه شب برابر پاری‌سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا آماده‌اند.

زیدان که تیمش در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی میزبان پاریسی‌ها است به خبرنگاران اظهار کرد: من می‌دانم که برای مسابقه چهارشنبه کدامیک از بازیکنانم به میدان می‌روند. همه ما آماده‌ایم و این مهمترین چیز است. باید به مسابقه چهارشنبه فکر کنیم چون این مسابقه برای همه ما یک چالش بزرگ است.

رئال با وجود پیروزی قاطعانه‌اش در نیمه دوم لحاظ کیفی دچار افت شد و این موضوعی بود که بازیکن سابق یوونتوس هم به آن اذعان داشت.

زیزو ادامه داد: ما باید برخی اشتباهات‌مان را برطرف کنیم. در نیمه دوم مشکلاتی داشتیم اما من ترجیح می‌دهم که روی نکات مثبت مسابقه تیمم تمرکز کنم. ما ۵ گل زدیم و یک شروع بسیار امیدوار کننده داشتیم. چهارشنبه یک مسابقه دیگر داریم که بسیار مهم است.

ناکامی دوباره کریم بنزما برای گلزنی و موقعیت‌های خوبی که او به هدر داد و سبب شد از سوی هواداران رئال هو شود موضوع بعدی بود که سر مربی فرانسوی کهکشانی‌ها به آن اشاره داشت.

او اظهار کرد: نمی‌دانم چرا مردم این کار را می‌کنند البته آنها می‌توانند هر کاری که می‌خواهند انجام دهند و بنزما هم موقعیت‌‌های داشت اما مهمترین چیز برای او این است که روی مسابقه بعدی تمرکز کند. این روند ضعیف هم تمام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *