آخرین اخبار : 

ریوالدو: نیمار می تواند برزیل را قهرمان جام جهانی کند

به عقیده ریوالدو نیمار می تواند باشگاه ملی فوتبال برزیل را به ششمین قهرمانی جام جهانی برساند.

ستاره روزهای سابق برزیل از اینکه ستاره باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن از مصدومیت رهایی یافته و می تواند به باشگاه ملی کشورش کمک کند خوشحال است.

بازیکن ۲۶ ساله چندی پیش تحت عمل جراحی پا قرار گرفت و در پیروزی ۲ بر صفر تیمش در مسابقه دوستانه مقابل کرواسی از روی نیمکت به میدان آمد و موفق به گلزنی هم شد.

ریوالدو که در زمان خود همانند نیمار پیراهن شماره ۱۰ تیمش را بر تن می کرد به گل بیان کرد: امروز نیمار مهمترین بازیکن در باشگاه ملی است و من معتقدم او در جام جهانی کاپیتان باشگاه خواهد بود. نیمار بازیکن شماره ۱۰ است شماره ای که همیشه مسئولیت ویژه ای دارد و همه خواهان آن هستند خصوصا در تیمی مثل برزیل در طول تاریخ.

وی تاکید کرد: شماره ۱۰ ستاره باشگاه است هم برای رسانه ها و هم برای مردم سراسر جهان. همه نگاه ها به کسی است که این شماره را بر تن کرده. فکر می کنم نیمار آماده است تا بار دیگر این شماره را بر تن کند. برزیل به بازیکنی مثل نیمار در زمین نیازمند است زیرا او باعث تحریک دیگر شاگردان باشگاه می شود و به آنها اعتماد به نفس می دهد. بیشتر از هر بازیکنی در دنیا درباره او صحبت می شود و فکر می کنم نیمار می تواند برزیل را به قهرمانی در جام جهانی برساند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *