آخرین اخبار : 

ریبری: توپ طلای سال ۲۰۱۳ را از من دزدیدند!

صلاحیت سه نامزد نهایی کسب توپ طلا به عنوان ارزشمندترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال به خصوص در سال‌های اخیر که همواره در تسخیر لیونل لئو مسی و کریستیانو کریستیانو رونالدو قرار گرفته همواره یکی از موضوعات قابل بحث در میان اهالی دنیای فوتبال بوده است از جمله توپ‌های طلای سال ۲۰۱۰ که خیلی‌ها تصور می‌کردند به سبب قهرمانی تیم ملی اسپانیا در جام جهانی حق ژاوی هرناندس یا آندرس اینیستا باشد اما به لیونل لئو مسی رسید یا توپ طلای سال ۲۰۱۳ که با وجود درخشش و عمل کرد تأثیرگذار فرانک ریبری در ترکیب بایرن مونیخ فاتح سه‌گانه بوندس‌لیگا لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان به کریستیانو کریستیانو رونالدو تعلق گرفت.

فرانک ریبری خود یکی از آن کسانی است که باور دارد توپ طلای سال ۲۰۱۳ حق او بود و این موضوع را در اظهار کرد‌و‌گویش با شبکه کانال پلاس فرانسه صریحا اطلاعیه کرد.

ریبری که سال ۲۰۱۳ بهترین ستاره اروپا لقب گرفت و جایزه ستاره سال یوفا را هم برد درباره توپ طلای سال ۲۰۱۳ اظهار کرد: من به شخصه عقیده دارم که آن توپ طلا از من ربوده شده است. آن سال برخی از فرانسوی‌ها از من برای بردن توپ طلا حمایت کردند اما همه هموطنانم این کار را انجام ندادند. من در فرانسه با چشمان خودم مردم و حتی مربیانی را دیدم که می‌گفتند کریستیانو کریستیانو رونالدو لایق بردن توپ طلاست. فکر می‌کنید که در پرتغال هم اوضاع اینگونه بوده است و مردم آن کشور دوست داشتند که لئو مسی یا ریبری توپ طلا را ببرند؟ به نظر من که غییر ممکن است چنین اتفاقی افتاده باشد. می توانید تصور ‌کنید که آرژانتینی‌‌ها دوست نداشته باشند که لئو مسی یا کریستیانو رونالدو خارج از لیست نامزدهای نهایی توپ طلا باشند. این هم غیر ممکن است.

ریبری ادامه داد: در فرانسه همه مردم نمی‌خواستند که یکی از این کشور توپ طلا را ببرد و فکر نمی‌کنم که روزی برسد که من در خاک خودم و در کشور خودم بتوانم آدمی برگزیده باشم.

انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook