آخرین اخبار : 

روی غافلگیری گل خوردیم/ بازیکنانم نیمه دوم با تمام وجود بازی کردند

سید اکبر پورموسوی بعد از تساوی یک بر یک مردانش مقابل صنعت نفت آبادان در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با حضور در نشست خبری اظهار داشت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. کل جریان بازی دست ما بود و روی غافلگیری گل خوردیم. نفت هم خوب بازی کرد و با توجه به حذف از جام حذفی به لحاظ روحی – روانی روی آنها کار شده بود.

سر مربی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در ادامه گفت: روی هم رفته نسبت به بازی قبل بهبود شدیم. شاید حساسیت‌های دربی باعث شود که تیمی عقب بایستد اما سعی می‌کنیم هفته به هفته و با توجه به شناخت‌مان نفرات‌مان را انتخاب کنیم. نباید امتیازات خانگی را از دست بدهیم چون کارمان دشوار می‌کند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که نیمه دوم با تمام وجود بازی کرده و نمی‌خواستند بازنده باشند.

وی در خصوص اینکه آیا تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود اظهار کرد: صد درصد باید می‌بردیم. ستاره ما دقیقه ۸۰ توپ را بیرون زد این هم طبیعت فوتبال است و هنوز هم به جریان مسابقات امیدواریم.

پورموسوی در خصوص اینکه آیا حمایت‌های لازم از تیمش صورت می‌گیرد یا نه یادآور شد: دو سه هفته پیش صحبتی کردم و قرار شد پیگیری شود اما این اتفاق نیفتاد. ما نیاز به حمایت طالقاتی رئیس هیئت فوتبال و هدایت ممبینی عضو هیئت رئیسه فدراسیون داریم. فرقی نمی‌کند نفت یا فولادخوزستان ما نیاز به حمایت داریم. با توجه به اینکه بازی‌ها دشوار می‌شود نیاز به حمایت داریم.

وی همچنین در تمجید از بازیکنانش اظهار داشت: ما سعی می‌کنیم ترکیب‌مان را هفته به هفته آماده کنیم. چیزی که الان وجود دارد این است که نباید امتیاز خانگی از دست بدهیم تا کارمان دشوار شود. در کل به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. آنها مخصوصاً در نیمه دوم با تمام وجود بازی کردند و نمی‌خواستند ببازند. انرژی بازیکنانم قابل تقدیر و ستایش است.

سر مربی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در آخر در مورد عدم حضور سینا مریدی به‌عنوان ستاره اصلی در زمین اظهار کرد: از این ستاره زمانی استفاده می‌کنیم که فضا باشد. سینا مریدی یک ستاره سرعتی است و زمانی که فضا باشد می‌توان او را به میدان فرستاد. این فاصله در نیمه دوم فاصله به وجود آمد و فاصله بین خطوط صنعت نفت زیاد شد که ما هم از مریدی استفاده کردیم. هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *