آخرین اخبار : 

رویارویی دشمنان دیرینه/ «آلوس» مقابل «کریستیانو رونالدو» و «راموس»

در دیدار امشب دو باشگاه فوتبال رئال و پاری‎سن ژرمن شاگردان رئال در حالی مقابل حریف قرار می‏‌گیرند که حداقل چندین نفر از آن‌ها از جمله کریستیانو رونالدو و راموس به هیچ وجه دل خوشی از دنی آلوس مدافع باشگاه پاریسی ندارند.

اما این دشمنی بین این شاگردان از کجا شروع شد؟ در سال ۲۰۰۷ و زمانی که الوس در سویا مسابقه می‏‌کرد بعد از مسابقه از او درباره احتمال پیوستن به رئال پرسیدند که اظهار کرد این می‏‌تواند پاداش بزرگی برایش باشد و وقتی درباره رختکن و ورزشگاه برنابئو سوال کردند اظهار کرد بهترین ورزشگاه دنیاست. اما در آخر فصل رئال پیشنهادی نداد و در عوض او به بارسلونا رفت تا یک رقابت شبیه به دشمنی آغاز شود.

آلوس در بارسلونا عناوین زیادی کسب کرد و بارها در اظهار کرد و گو‌ها و اظهار کرد و گو با خبرنگاران قبل و بعد از مسابقه درباره شاگردان رئال با طعنه صحبت کرد از گل‏های زیادی که رئال با راموس خورده و مقایسه کریستیانو رونالدو با لئو مسی اظهار کرد.

اوج درگیری‌ها درون و بیرون زمین با شاگردان رئال توسط آلوس هم زمانی بود که ژوزه مورینیو سر مربی رئال و گواردیولا سر مربی بارسلونا بود. خاصیتی که به خاطر شخصیت مورینیو ایجاد شده بود و آلوس هم بازیکنی نیست که از این موقعیت‎ها به سادگی بگذرد.

حال قرار است شاگردان رئال دوباره مقابل بازیکنی قرار گیرند که دل خوشی از او ندارند و این در حالی است که در اوج هم نیستند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *