آخرین اخبار : 

رهبران رئال می‎خواهند «زیدان» در باشگاه بماند

شکست خوردن توسط باشگاه فوتبال لگانس در رقابت‌های جام حذفی اسپانیا و فاصله ۱۹ امتیازی با بارسلونای صدرنشین در لیگ باعث شد حال و هوای اعضای باشگاه رئال چندی پیش در رختکن عوض شود.

برای اولین بار در این فصل و در حالی که هنوز ۵ عنوانی که در سال ۲۰۱۷ کسب کردند را فراموش نکردند شاگردان باشگاه تصمیم گرفتند خودشان ایرادهایشان را پیدا کرده و در واقع از خودشان انتقاد کنند و نتیجه این بود که متوجه شدند بسیاری از کارها را به خوبی انجام ندادند.

در شرایط بحرانی شاگردان بزرگ و رهبر باشگاه سعی کردند شرایط را تغییر دهند و باشگاه را رو به جلو هدایت کنند. نتیجه اما برای همه واضح بود و اولین موضوع مشترک و مهم این است که همه به زیدان اعتماد دارند و نگرانند که باعث ناراحتی او مخصوصا بعد از مسابقه مقابل لگانس شدند.

نگران این هستند که سر مربی فرانسوی بخواهد در آخر فصل از تیمشان جدا شود و این موضوع را اصلا دوست ندارند و به خاطر احترام زیادی که برایش قائلند سعی دارند همه تلاششان را بکنند تا این اتفاق نیفتد.

نکته‎ای که هنوز برای این باشگاه امیدوار و خوشحال کننده است این است که سرخیو راموس کریستیانو ستاره رئال مارسلو دنی کارواخال لوکا مودریچ تونی کروس کیلور ناواس و … که شاگردان مهم و کلیدی باشگاه هستند هنوز نمی‌‏توانند رئال را بدون زیدان تصور کنند و از حضور او در مادرید خوشحالند و می‏‌خواهند برای سربلندی‎اش همه کار انجام دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *