آخرین اخبار : 

ربیع‌خواه: این پرسپولیس شایسته قهرمانی آسیاست/ قطعاً روز سه‌شنبه ورزشگاه آزادی پر می‌شود

ورزشی پرسپولیس روز سه‌شنبه در حالی اولین مسابقه خود را در لیگ قهرمانان آسیا مقابل نسف قارشی برگزار خواهد کرد که صدرنشین بلامنازع لیگ است و تا حد زیادی قهرمانی‌اش در این رقابت‌ها قطعی شده. در چنین شرایطی هواداران پرسپولیس انتظار دارند تا باشگاه محبوب‌شان یک مدعی جدی برای قهرمانی در آسیا هم باشد انتظاری که به قول محسن ربیع‌خواه غیرمنطقی نیست اگرچه شرایط لیگ قهرمانان با رقابت‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. تازه‌ترین صحبت‌های هافبک محجوب پرسپولیس را ورزشی می‌خوانید:

: برای آغاز لیگ قهرمانان آسیا آماده هستید؟/>خدا را شکر شرایط از هر نظر عالی است و آماده انجام یک مسابقه خوب همراه با نتیجه مناسب مقابل نسف قارشی هستیم. ان‌شاءالله که بتوانیم روند خوب‌مان را در لیگ قهرمانان آسیا هم ادامه دهیم.

: شکست دادن صنعت نفت آبادان با سه گل آنهم در زمین خودش نشان داد پرسپولیس در لیگ دست نیافتی شده است./>بله مسلماً شکست دادن صنعت نفت در آبادان آن هم با سه گل کار راحتی نبود اما خوشبختانه ما در این مسابقه نمایش خیلی خوبی داشتیم و تلاش همه اعضای باشگاه به بار نشست.

: در مسابقه با صنعت نفت چند بار پاس بلند و روبه‌ جلو دادی کاری که کمتر از تو دیده بودیم …/>در این مسابقه شرایط ایجاب می‌کرد که چند پاس روبه جلو و بلند بدهم در حالی که وظایف اصلی من شرکت در کارهای تدافعی است. در مسابقه‌های قبل هم سعی من این بوده که هر آنچه را سر مربی می‌خواهد در زمین اجرا کنم.

: فکر کنم به منتقدانت نشان دادی پاس رو به جلو دادن را هم بلدی!/>نظرات منتقدان محترم است اما برای من رضایت سر مربی از همه چیز مهم‌تر است. سعی می‌کنم توجهی هم انتقادات نداشته باشم و کار خودم را بکنم.

: این فصل در شرایطی پا به مسابقات آسیایی می‌گذارید که فصل پیش تا نیمه نهایی این رقابت‌ها پیش رفتید و حالا همه هواداران انتظار صعود شما به فینال این مسابقات را دارند. آیا این انتظار زیادی است؟/>انتظار هواداران از ما غیرمنطقی نیست از این جهت که خدا را شکر باشگاه‌مان در این دو سه فصل اخیر آن‌قدر در لیگ خوب کار کرده که حالا از ما انتظار قهرمانی در آسیا را داشته باشند و انصافاً هم شایسته کسب این عنوان هستیم. این فصل همه تلاش‌مان را خواهیم کرد که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم.

: فکر می‌کنید حریف اصلی‌تان برای قهرمانی در آسیا چه تیمی باشد؟/>همه باشگاه‌هایی که مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته‌اند باشگاه‌های قدر و باکیفیتی هستند و هیچ تیمی را نمی شود دست‌کم گرفت.

: در آخرین مسابقه که در ورزشگاه‌ آزادی مقابل سپاهان انجام دادید بیش از ۵۰ هزار هوادار به ورزشگاه آمدند آیا فکر می‌کنی روز سه‌شنبه در مسابقه مقابل نسف قارشی ورزشگاه آزادی پر شود؟/>هواداران همیشه و در دشوار‌ترین شرایط ما را تنها نگذاشته‌اند. حتی در شهرستان‌ها و خارج از کشور هم هواداران از ما حمایت کرده‌اند. اطمینان دارم که روز سه‌شنبه ورزشگاه آزادی پر خواهد شد تا ان‌شاءالله یک روز به یادماندنی را با حضور پرشور آنها رقم بزنیم.

: تو جزو ۱۱ بازیکنی هستی که در اخر فصل قراردادت با پرسپولیس تمدید خواهد شد آیا مذاکره‌ای با باشگاه برای تمدید قرارداد انجام داده‌ای؟/>در شرایط فعلی همه تمرکزمان روی مسابقه حساسی است که در رقابت‌های آسیایی پیش‌رو داریم و در زمان مناسب به مسائل دیگر هم فکر خواهیم کرد.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *