آخرین اخبار : 

راموس: حتماً یک جای کارمان می‌لنگد که این قدر از بارسلونا عقب مانده‌ایم – اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از نشریه مارکا، سرخیو راموس و یارانش در رئال شب گذشته (شنبه) در خانه لوانته به نتیجه‌ای بهبود از تساوی ۲ بر ۲ دست پیدا نکردند، نتیجه‌ای که نه تنها باعث پابرجا ماندن فاصله ۱۸ امتیازی آنها با کاتالان‌ها شد بلکه این فرصت را در اختیار آبی‌و‌اناری‌ها قرار می‌دهد که امشب با فتح دربی کاتالونیا فاصله خود را با حریف دیرینه‌شان به ۲۱ امتیاز افزایش دهند، فاصله‌ای که جبران آن در هفته‌های باقی‌مانده تا آخر لیگ – حتی با وجود مسابقه معوقه کهکشانی‌ها – بسیار بعید به نظر می‌رسد.

راموس پس از توقف تیمش به خبرنگاران بیان کرد: حتما یک جای کار ما می‌لنگد وگرنه نباید چنین فاصله غیرطبیعی میان ما و بارسلونا وجود داشته باشد. ما در مسابقه‌هایی که بر توپ و میدان مسلط بودیم، امتیازات فراوانی از دست داده‌ایم. امسال یکی از بدترین سال‌های ما بوده است و لیگ قهرمانان تنها چیزی است که برای ما باقی مانده. باید در این مدت باقی مانده تا آخر فصل متحد بمانیم چون این تنها راه کسب موفقیت در لیگ قهرمانان است.

کاپیتان کهکشانی‌ها ادامه داد: در باشگاه ما چیزهای زیادی است که باید آنالیز شود. بعضی اوقات اوقات به نظر می‌رسد که ما بر مسابقه سوار هستیم اما ناگهان شوتی به سمت دروازه‌مان شلیک می‌شود و کیلور ناواس آن را دفع می‌کند و در ریباند آن ما مرتکب اشتباه می‌شویم. باید از این اشتباهات برای حفظ شانس‌مان در لیگ قهرمانان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *