آخرین اخبار : 

راز موفقیت انصاری‌فرد چیست؟/ نه لاتزیو نه لیورپول؛ «کریم» فقط گل‌ می‌زند

دنیا به کام «کریم» است یعنی باید هم باشد. مهاجمی که در لیگ ایران تا مرز محو شدن پیش رفت اما حالا در یونان آقایی می‌کند. کریم انصاری‌فرد این روزها آنقدر سرحال و آماده است که هر فوتبالی از دیدن درخشش او «حظ» می‌کند.

آقای گل این روزهای لیگ برتر یونان حالا به مهاجم اول فوتبال ایران تبدیل شده کسی که می‌تواند با ادامه همین روند تا تابستان آینده می‌تواند مهاجم فیکس کی‌روش در روسیه باشد.

اگر امروز کریم انصاری‌فرد شرایط خوبی دارد و در یکی از لیگ‌های اروپایی و یکی از تیم‌های مطرح اروپا آقای گل است به خاطر این مسئله است که در بحرانی‌‌ترین شرایط بهترین تصمیم را گرفت. انصاری‌فرد در حالی راهی لیگ یونان شد که برای خیلی‌ها تمام شده بود اما او ثابت کرد که مهاجمی طراز اول و البته خوش فکر است.

انصاری‌فرد در شرایطی با ۹ گل آقای گل یونان است که نسبت به برخی ستاره‌های خاموش فوتبال ایران توجه کمتری به او می‌شود. در تمام این مدت انصاری‌فرد نه از لاتزیو و لیورپول پیشنهاد داشته و نه سرش به مسائل غیر فوتبالی گرم بوده! «کریم» فقط گل زده و گل زده و گل زده.

با ادامه این شرایط پیش‌بینی می‌شود که کریم انصاری‌فرد و کاوه رضایی شانس‌های اول برای بازی کردن در ترکیب اصلی ایران در جام جهانی باشند این در شرایطی است که دیگر رقبای انصاری‌فرد در تیم ملی حال و روز خوشی ندارند. سردار آزمون رضا قوچان‌نژاد و مهدی طارمی مدت‌ها است که از وضعیت آرمانی خود دور هستند و دیگر آن درخشش گذشته را ندارند.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *