آخرین اخبار : 

رئال می‏‌خواست «لیونل مسی» را قبل از «بیل» به خدمت گیرد

سوژه اصلی مطبوعات دنیا در روزهای اخیر این بوده که باشگاه فوتبال رئال در سال ۲۰۱۳ و قبل از خرید گرت بیل از تاتنهام تصمیم داشته رقم فسخ قرارداد لیونل مسی را بپردازد و او را به خدمت گیرد. این اتفاق قرار بوده در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ بیفتد یعنی دو ماه قبل از جذب بیل.

یک وکیل آرژانتینی به خورخه لیونل مسی پدر لیونل خبر داده که چنین پیشنهادی در کار است که اگر عملی شود رکورد نقل و انتقالات در دنیا جابه‌جا خواهد شد.

اشپیگل خبر داد که اگر رئال رقم فسخ قرارداد لیونل مسی را می‏‌پرداخت رکورد نقل و انتقالات با ۲۵۰ میلیون یورو در سال ۲۰۱۳ شکسته می‎شد. همچنین این باشگاه در آن زمان قصد داشته قراردادی با لیونل مسی ببندد که تا سال ۲۰۲۱ اعتبار داشته باشد و سالی ۲۳ میلیون یورو هم به او دستمزد بدهد و البته سالی یک میلیون یورو هم برای پدرش در نظر گرفته بودند.

البته که رئال این اخبار را رد کرده است. اما جزئیات بیشتری درباره این موضوع هم منتشر شده و آن هم این است که یک قرار ملاقات در جتی خصوصی انجام شده که یک طرف اینیگو خوارز وکیل آن زمان لیونل مسی و طرف دیگر فلورنتینو پرس بوده است و البته در آن جلسه میگل پاردزا مدیر ورزشی و وکیل رئال هم حضور داشته است.

حتی گفته می‌‏شود رئال حاضر بوده تضمین بدهد که فشار مربوط به پرداخت مالیات و پرونده‎های مربوط به آن را هم از روی شانه‎های لیونل مسی بردارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook