آخرین اخبار : 

رئال قهرمان نیم فصل دوم فصل لالیگا

باشگاه فوتبال بارسلونا پیش از این قهرمانی‎اش در رقابت‎های لالیگا را مسجل کرده است آن هم با ۱۵ امتیاز اختلاف نسبت به رئال. اما باشگاه مادریدی را می‎توان بهترین باشگاه نیم‌فصل دوم رقابت‎های لالیگا دانست.

رئال در نیمه دوم فصل ۴۰ امتیاز کسب کرده است که این تعداد بیشتر از امتیازاتی است که هر یک از باشگاه‌‎های دیگر کسب کردند. البته باشگاه دوم بارسلونا است که تنها یک امتیاز کمتر از رئال به دست آورده است و اتلتیکومادرید هم با ۳۶ امتیاز باشگاه سوم است.

رئال در ۱۹ مسابقه اول در لالیگا نتایجی بسیار ناامیدکننده به دست آورد و تنها ۳۲ امتیاز کسب کرد. هرچند از ماه ژانویه به بعد توانست پیشرفت کند اما زمانی که دیر شده بود. پیشرفت رئال فقط مختص به امتیازات نبود این باشگاه در نیم‎فصل اول ۳۲ گل و در نیمه دوم تا قبل از مسابقه مقابل ویارئال ۵۷ گل زده بود.

جالب اما اینجاست که رئال در سه دوره اخیر که قهرمان لیگ قهرمانان شده یعنی در فصول ۱۶-۲۰۱۵ ۱۷-۲۰۱۶ و ۱۴-۲۰۱۳ در نیمه دوم لالیگا از نیمه اول آن موفق‏تر بوده است. همچنین بارسلونا هم در دو دوره اخیر قهرمانی در لیگ قهرمانان همین شرایط را داشته است یعنی فصل ۱۱-۲۰۱۰ و ۱۵-۲۰۱۴.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *