آخرین اخبار : 

رئالِ باتجربه مقابل لیورپول با انگیزه

رافا بنیتس که به خاطر عملکردش در نیوکاسل به عنوان سر مربی کاندیدای دریافت جایزه بهترین سر مربی سال است هم سابقه کار در باشگاه فوتبال لیورپول و هم رئال را دارد؛ دو تیمی که به فینال لیگ قهرمانان اروپا در این دوره رسیده‎اند.

بیان کرد و گو با او که سابقه کار در هر دو باشگاه را داشته می‌‏تواند جذاب باشد:

* معنی لیورپول برای رافا؟/>- دروازه ورود من به فوتبال در بالاترین سطح ممکن که در انگلیس دیده شد. طبیعتا آنجا خانه من است. رابطه‎ام با آن شهر و هواداران عالی است همیشه از حضور در آن باشگاه خوشحال بوده و هستم.

* و معنی رئال؟/>-  از زمانی که بچه بودم و ۱۳ سال سن داشتم در مادرید بودم این باشگاه را به خوبی می‌‏شناسم تمام بازی‎هایش را به یاد دارم. در آخرین مراحل کارم در مادرید خیلی‎ها می‎دانند چه اتفاقاتی افتاد اما به بدی چیزی که مردم فکر می‌کردند نبود به این دلیل که همه چیز حرفه‎ای انجام شد. خاطرات زیادی از مادرید دارم.

* طرفدار کدام باشگاه هستید؟/>- برای هر دو احترام زیادی قائلم تنها کاری که می‎توانم بکنم این است که صبر کنم و امیدوار باشم باشگاه برتر برنده شود.

* لحاظ فوتبالی بازی را چطور می ‏بینید؟/>- جذاب خواهد بود با تماشای بازی رئال مقابل بایرن و یووه می‏‌توانید بفهمید این باشگاه در لیگ قهرمانان بسیار باتجربه است آن‎ها می‎دانند در شرایط بحرانی چطور بازی را کنترل کنند. این یک مزیت است.

لیورپول اما کیفیت خوبی دارد و بازیکنانش هیجان زیادی دارند. سرعت بازی در لیگ برتر با اخلاف نسبت به باشگاه‎های دیگر بیشتر است و این کار را برای رئال دشوار می‏‌کند.

* شانس برد با کدام باشگاه است؟/>- هیچ کدام شانس بیشتری نسبت به دیگری ندارند هر دو شانس برد دارند. یک گل می‏‌تواند شرایط را برای هر تیمی تغییر دهد هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *