آخرین اخبار : 

ذوب‌آهن مقاومت بزرگی را مقابل ما نشان می‌دهد/ بازی فردا دوئل حساسی بین ۲ دروازه‌…

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی ذوب‌آهن – سپاهان اظهار کرد: امیدوارم در بازی فردا سپاهان پیروز میدان باشد. هم برای ذوب آهن و هم برای قلعه نویی احترام خاصی قائلم و این تعارف نیست. قلعه نویی بهترین سر مربی ایرانی است و هر کجا که بوده تیم را بالا کشیده اما علی رغم همه مواردی که گفته شد معتقدم که فردا تیم ذوب آهن مقاومت بزرگی را برابر ما نشان می‌دهد. از هر نظر آماده هستیم که پیروزی خود را نشان دهیم و ۳ امتیاز را کسب کنیم.

وی افزود: یکی از کلیدی‌ترین شاگردان‌مان را به نام علی کریمی به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و این به خاطر خون ریزی شدیدی است که او در عضله خود دارد. امیدوارم این بازیکن هر چه سریع‌تر نزد ما بازگردد. این مسئله شانس‌ را برای ادون حسنی باز می‌کند که فردا بتواند در خلال بازی دقایقی بازی کند تا ما ارزیابی‌مان را در ارتباط با کیفیت این بازیکن داشته باشیم.

سر مربی سپاهان درباره وضعیت رافائل و احتمال جدایی‌اش از این تیم تصریح کرد: این بازیکن اخیراً دچار عفونت شدید در چشمش شده است. این مصدومیت‌ها و بیماری‌ها عملاً رافائل را از ترکیب اصلی دور کرد. در مسابقاتی که انتظار داشتم انتظارات را برآورده نکرد و متاسفانه کیفیت خود را نتوانست ارائه کند. تا جایی که بحث جایگزینی این بازیکن را مطرح‌ کردیم و می‌توان ادون حسنی را جایگزین کرد. بحث قرارداد رافائل به کارفرما و باشگاه باز می‌گردد.

کرانچار در پاسخ به سوال ی در مورد تقابل ۲ دروازه‌بان از ۲ تیم ملی در دربی اصفهان اظهار کرد: این یک دیدگاه ی مناسب است اما از دیدگاه فوتبالی اوضاع متغیر است. لحاظ سپاهان ما موفق شدیم یک دروازه‌بان با ثبات را در اختیار بگیریم اما همه این سزاواری را نمی‌توان به اسم دروازه‌بان گذاشت. شیوه دفاع ما به نوعی است که سعی می‌کنیم در خط حمله فشار وارد کنیم. این به زیادی به دروازه‌بان فشار را بر می‌دارد و اجازه می‌دهد که تا دروازه‌بان با ارزیابی مناسب کارهای خود را انجام دهد. ما باید با تسلط در فردا بازی ظاهر شویم اما شاید گل‌هایی را زده یا خورده باشند که مقصر آن دروازه‌بان نباشد. در هر حال بازی فردا دوئل حساسی بین ۲ دروازه‌بان است.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا عربستان اخیراً اجازه حضور بانوان در ورزشگاه را داده اما درباره حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه فکری نمی‌شود؟» اظهار کرد: من هم با قلعه نویی هم عقیده هستم. امیدوارم شرایط در ورزشگاه‌ها فراهم شود و بانوان نیز بتوانند در کنار آقایان به ورزشگاه بیایند البته باید شرایط فراهم شود. بانوان در ایران در همه کارها مشارکت دارند و در صورت فراهم شدن شرایط این مسئله انجام می‌شود. در کشورهای مختلف حضور داشتم و دلیلی هم نمی‌بینم که در ایران اجازه حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را ندهند. زمانی که مردم با آقایان در موارد مختلف همراهی می‌کنند مسئولان هم باید استدلال بیاورند که دلیل عدم حضور بانوان در ورزشگاه‌ها چیست. لحاظ من که باید بتوانند در همه فعالیت‌ها حضور پیدا کنند.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook