آخرین اخبار : 

«دیمیتری پایه» هشت هفته با هم تیمی‌هایش حرف نمی‌زد

«دیوید سولیوان» مالک باشگاه وستهام یونایتد مدعی شده است که «دیمیتری پایه» قبل از ترک این باشگاه نزدیک به هشت هفته با هم تیمی های خود صحبت نمی کرد.

این ملی پوش فرانسوی بعد از امتناع از بازی کردن برای وستهام سرانجام روز یکشنبه با قراردادی به ارزش ۲۵ میلیون پوند دوباره به تیم مارسی پیوست.

سولیوان درباره رفتار وی به «BBC» گفت: به نظرم در شش یا هشت هفته آخر با هیچ کس در تیم حرف نمی زد. او برای صرف غذاهایش به گوشه اتاقی می رفت و خودش را از همه دور کرده بود. قبل از آن خوشحال و پر جنب و جوش بود قبل از مسابقه با همه دست می داد.

وی ادامه داد: نمی دانم یک تدبیر بود یا چیزی در ذهنش تغییر کرده بود. تیم می خواست که او برود و مربی هم با بی میلی بسیار می خواست که او برود. اگرچه ما مخالف این امر بودیم ولی نمی شود خلاف نظر اکثریت تیم و مربی حرکت کرد.

سولیوان افزود: روند مذاکرات با مارسی بسیار دشوار بود. آنها خوش شانس بودند که ما ۲۵ میلیون پوند را پذیرفتیم. به نظرم او بیش از این ارزش دارد. این بازیکن از دستمزد ژانویه اش صرفنظر کرده است که در حدود ۴۰۰ یا ۵۰۰ هزار پوند می شود. از جانب ما کمی بزرگواری وجود داشت. رفتار او با ما نوعی پیمان شکنی بود. نگرش ما این طور بود: تو از بازی کردن امتناع کردی چرا باید حقوق بگیری؟

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *