آخرین اخبار : 

دیدار عوامل برنامه خندوانه با تاج و پیشنهاد حضور جناب خان در روسیه + عکس

سیدعلی احمدی تهیه کننده برنامه خندوانه به همراه محمد بحرانی صداپیشه شخصیت جناب خان امروز (شنبه) با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار و بیان کرد‌وگو کردند.

در این دیدار تهیه کننده خندوانه طرح عوامل ساخت این برنامه مبنی بر حمایت از باشگاه ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را به اطلاع ریاست فدراسیون فوتبال رساند و بیان کرد: برنامه‌ریزی جهت آغاز پخش دوباره خندوانه از مدت‌ها پیش آغاز شده و خوشحالیم دور جدید پخش این برنامه با رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تقارن پیدا کرده است.

احمدی تصریح کرد: خندوانه مانند گذشته تلاش می‌کند فضای پرنشاطی را برای خانواده‌های ایرانی فراهم سازد و از آنجا که بحث باشگاه ملی در این روزها در بالاترین سطح علاقه برای هموطنان عزیزمان قرار دارد جام جهانی به استودیوی خندوانه راه خواهد یافت.

محمد بحرانی صداپیشه شخصیت جناب خان هم در این دیدار بیان کرد: جناب خان پس از یک سال و نیم دوری به روی آنتن برمی‌گردد و اینکه این مسئله با حضور وی در نقش هواداری باشگاه ملی ایران همراه شود اتفاق مهمی است. براین اساس تلاش می‌کنیم در نهایت در آن روزها و شب‌های سرنوشت‌ساز حضور باشگاه ملی در روسیه لحظات خاطره‌انگیزی را برای مردم خلق کنیم.

وی گفت: به‌عنوان یک فوتبالی می‌گویم باشگاه ملی در این سال‌ها هرگز در شرایطی قرار نداشته که امروز قرار دارد. این موضوع جای تبریک و مباهات به مردم و خانواده فوتبال کشور را دارد. امروز می‌بینیم که در افکار عمومی صحبت از صعود باشگاه ملی در گروه به این دشواری می‌شود و این نشان‌دهنده قدرت باشگاه ملی ماست. امیدوارم همه در کنار هم در حمایت از باشگاه ملی گام برداریم.

پس از اظهارات احمدی و بحرانی رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از عمل کرد باشگاه تهیه و ساخت برنامه خندوانه در سال‌های اخیر عنوان کرد: نه به‌عنوان عضوی از خانواده فوتبال بلکه شخصاً بر این باورم ساخت برنامه‌هایی نظیر خندوانه اتفاق بزرگ و مبارکی در رسانه ملی است. آمارها خود گویای همه چیز هستند که وقتی برنامه‌ای نظیر خندوانه روی آنتن می‌رود چه مخاطب عظیمی از جعبه جادویی نظاره‌گر این برنامه می‌شوند.

وی گفت: تقارن شروع دوباره پخش برنامه خندوانه با آغاز جام جهانی را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم این سری از خندوانه هم مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد. قطعاً فدراسیون فوتبال هم در این مسیر همراه و همگام با خندوانه و مخاطب میلیونی‌اش خواهد بود و تردیدی ندارم دعای خیر و انرژی مثبت میلیون‌ها ایرانی به کاروان باشگاه ملی منتقل خواهد شد.

بحرانی پیشنهاد داد که شخصیت محبوب برنامه خندوانه به‌عنوان مدیر ارتباطات مویرگی هواداران و… باشگاه ملی در روسیه حاضر شود و در این باره طرح‌های دیگری هم ارائه کرد.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *