آخرین اخبار : 

دشان در پاسخ به انتقادات: پوگبا نمی‌تواند همه کار کند!

سر مربی باشگاه ملی فرانسه دیدیه دشان به بازیکنانش اخطار داد که نباید همه کار را روی شانه های پوگبا بگذارند.

هافبک منچستریونایتد که فصل سختی را زیر نظر سر مربی پرتغالی ژوزه مورینیو پشت سر گذاشت اخیرا توسط هواداران فرانسوی مورد هو شدن قرار گرفت.

پوگبا در بازی های یورو ۲۰۱۶ یکی از ستاره های اصلی تیمش محسوب می شد اما از زمان ترک یوونتوس هنوز نتوانسته آمادگی واقعی خود را پیدا کند.

دشان در کنفرانس روز جمعه در این باره اظهار کرد: پل پوگبا می تواند همه کار کند اما نه به تنهایی. عمل کرد او مقابل ایتالیا فوق العاده نبود و در این باره با هم صحبت کردیم. هیچ مشکلی وجود ندارد.

فرانسه در آخرین بازی خود پیش از شروع جام جهانی روز شنبه به مصاف آمریکا می رود. دشان تاکید کرده ترکیب این بازی شباهت زیادی به ترکیب بازی آغازین آنها مقابل استرالیا خواهد داشت. وی در این باره گفت: ترکیب تیمی ما مقابل آمریکا به ترکیبی که در آغاز جام خواهیم داشت شبیه خواهد بود. همه برای کسب جایگاه خود می جنگند و انتخاب ترکیب اصلی کار بسیار سختی است. رقابت هیجان انگیزی در باشگاه در جریان است اما شاگردان به آن عادت کرده اند. رقابتی که کل گروه را در بر می گیرد.

دشان در آخر درباره وضعیت مدافع منچسترسیتی بنجامین مندی اظهار کرد که این بازیکن مشکل خاصی ندارد و با اینکه هنوز ۹۰ دقیقه کامل به میدان نرفته اما جای نگرانی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *