آخرین اخبار : 

دستگیری ۲ هوادار رم به اتهام اقدام به قتل هوادار لیورپول

به نقل از ESPN پلیس منطقه مرسی‌ساید انگلیس اطلاعیه کرد که در حاشیه بازی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال لیورپول – رم در ورزشگاه آنفیلد دو فرد را که مظنون به اقدام به قتل یک مرد ۵۳ ساله بوده‌اند را دستگیر کرده است.

فرد مذکور اگرچه به قتل نرسیده اما در شرایطی وخیم در بیمارستان به سر می‌برد. او ساعاتی قبل از بازی در درگیری که خارج از ورزشگاه میان دو گروه از هواداران دو تیم  شکل گرفت به شدت مجروح شد و طبق اطلاعیه پلیس مرسی‌ساید ‌دو هوادار تیم فوتبال رم که ۲۵ و ۲۶ سال سن دارند مسبب این حادثه بوده‌اند و مظنون به اقدام به قتل شناخته شده‌اند.

رئیس پلیس منطقه مرسی‌ساید در این خصوص بیان کرد: اکثر ۵۲ هزار و ۵۰۰ هواداری که برای تماشای بازی آمده بودند رفتار مناسبی داشتند و در کمال آرامش وارد ورزشگاه شدند. در این میان هم اما گروهی کم تعدادی از هواداران لیورپول و رم هم در مرکز شهر و در اطراف استادیوم اقدام به اغتشاش کردند که در آن یک فرد ۵۳ ساله که تصور می‌شود هوادار لیورپول باشد نزدیک به ورزشگاه مورد حمله واقع شد و الان در وضعیتی وخیم به سر می‌برد.

در همین خصوص باشگاه لیورپول نیز با انتشار بیانیه‌ای از مصدومیت هوادار این تیم ابراز تأسف کرده و از خانواده او حمایت کرده است.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *