آخرین اخبار : 

درخشش به موقع «بیل» در رئال

زین‎الدین زیدان سر مربی رئال در دیدار شنبه شب تیمش مقابل تیم فوتبال سلتاویگو به گرت بیل فرصتی داد و او هم به بهترین شکل و مانند یک متخصص از فرصتش استفاده کرد. او ۲ گل زد و حالا کاری کرده تا در آستانه نقل و انتقالات موضوع فروش او مهم‏ترین موضوع برای رئال نباشد.

شاید تا قبل از این مسابقه دشوار بود حدس بزنیم که ستاره اسبق تاتنهام فصل آینده در کدام تیم مسابقه خواهد کرد مخصوصا که ستاره ۲۸ ساله جایگاهش را هم در ترکیب اصلی از دست داده بود. حالا اما اگر او را در ترکیب اصلی تیم زیدان در فینال کیف ببینیم هم نباید تعجب کنیم.

در مسابقه مقابل سلتا او سرعتی تعیین کننده و تاثیرگذار و فوق‎العاده بود و تعداد گل‎های زده ‏اش در لالیگا را به عدد ۱۵ رساند. او در حالی این تعداد گل را به ثمر رسانده که سر مربی فرانسوی تیم بارها و در بسیاری از مسابقه‌های حساس از ستاره ولزی‏‌اش در زمین استفاده نکرده است.

پیش از این کریم بنزما توانسته بود با درخشش در چندین مسابقه دل هواداران را به دست آورده و کاری کند که عمل کرد بد تمام فصلش را از یاد ببرند این بار هم گرت بیل درست در زمان مناسب و بهترین زمان ممکن درخشید تا کمی خیالش بابت حضور در تیم در فصل آینده راحت‎‏تر باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *