آخرین اخبار : 

دربی داغ خوزستان با انگیزه‌های متفاوت/ سپاهان به دنبال قرار از منطقه سقوط!

هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشورمان فردا (جمعه) با برگزاری ۴ دیدار به اتمام می‌رسد.

جمعه ۲۰ بهمن

پدیده مشهد – پارس جنوبی جم/ ساعت ۱۴:۰۰/ ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد

دیدار پدیده و پارس جنوبی برای هر دو تیم می‌تواند حساس باشد. پدیده با ۲۳ امتیاز در رده یازدهم جدول و پارس جنوبی با ۳۴ امتیاز در رده پنجم جدول حضور دارد. پارسی‌ها به‌خاطر اینکه همچنان در کورس کسب سهمیه باقی بمانند و همچنین تیم پدیده برای اینکه خودش را در جدول بالا بکشد به سه امتیاز این رقابت چشم دوخته‌اند.

استقلال خوزستان – فولاد/ ساعت ۱۵:۰۰/ ورزشگاه غدیر اهواز

دربی خوزستان در شرایطی برگزار می‌شود که دو تیم انگیزه‌های متفاوتی برای پیروزی در این رقابت دارند. شاگردان ویسی برای فرار از قعر جدول و شاگردان پورموسوی برای رسیدن به جایگاه دوم رده‌بندی در این مسابقه به میدان می‌روند. مسلماً این دربی داغ می‌تواند آبستن اتفاقات گوناگونی باشد. استقلال خوزستان با ۱۹ امتیاز در رده پانزدهم و فولاد با ۳۷ امتیاز در رده سوم جدول حضور دارند.

پیکان – مشکی‌پوشان/ ساعت ۱۵:۰۰/ ورزشگاه شهدای شهر قدس

تیم پیکان در شرایطی در این دیدار خانگی به زمین می‌رود که هفته‌هاست نتوانسته رنگ پیروزی را ببیند. ته جدولی بودن مشکی‌پوشان می‌تواند پیکانی‌ها را به کسب ۳ امتیاز این مسابقه امیدوار کند هرچند فوتبال کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است. پیکان با ۲۹ امتیاز در رده هشتم و مشکی‌پوشان با ۱۵ امتیاز در رده شانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر حضور دارند.

سپاهان – نفت تهران/ ساعت ۱۶:۰۰/ ورزشگاه نقش جهان اصفهان

سپاهان برای فرار از منطقه سقوط جدول باید از سد نفت تهرانی بگذرد که هفته‌های خوبی را پشت سر می‌گذارد. شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که در آغاز هفته بیست و سوم لیگ برتر نفت تهران بالاتر از سپاهان در جدول باشد اما نتایج عجیب و غریب زردپوشان اصفهانی این شرایط را رقم زده است. سپاهان با ۲۰ امتیاز در رده سیزدهم و نفت تهران با ۲۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول حضور دارند.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *