آخرین اخبار : 

درآمد ۱۰۰ میلیونی «لیونل مسی» در بارسا/ باشگاه مشکل مالیاتی را حل کرد

لیونل لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا به خاطر مشکل مالیاتی بین سال‎های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ بارها در دادگاه حاضر شد و دلیلش این بود که دولت اسپانیا مدعی بود ارقامی که توسط باشگاه به بنیاد خیریه لیونل مسی و پدر او پرداخت شده هم باید جزو دستمزدش باشد و شامل مالیات می‏ شود.

این پروسه برای بارسلونا اصلا مطلوب نبود و حتی این باشگاه مشاوری خارجی استخدام کرد تا آنالیزهایی دوباره انجام دهد. این مشاور اطلاعیه کرده تا بهترین راه برای این که لیونل مسی دیگر به چنین مشکلی دچار نشود این است که ۱۲ میلیون یورو را پرداخت کنند و لیونل مسی در نهایت هم این کار را کرد آن هم در شرایطی که اصلا به خاطر مسائل پیش آمده خوشحال نبود.

الموندو گزارش داد این رقم توسط خود لیونل مسی پرداخت نشده و باری این که کمی از ناراحتی این ستاره کم شود و در واقع تردیدی درباره باشگاه به ذهن او راه پیدا نکند این باشگاه بارسلونا بوده که این رقم را پرداخته است.

لیونل مسی که به تازگی قراردادش را با آبی و اناری‎ها تمدید کرده هر سال ۱۰۰ میلیون یورو درآمد طبق قرارداد جدیدش خواهد داشت. قرارداد جدید او تا سال ۲۰۲۱ ادامه دارد و این یعنی اگر رقمی اضافه نشود او تا آن سال حداقل همین دریافتی را خواهد داشت. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook