آخرین اخبار : 

داستان «زیدان» و «هازارد»/ علاقه از سال ۲۰۱۰

سال‏هاست که ادن هازارد گزینه باشگاه فوتبال رئال بوده است. در واقع او همیشه ستاره مورد علاقه زیدان بوده است. در سال ۲۰۱۰ هم زیدان به فلورنتینو پرس گفته بود که او را برایش به خدمت گیرد.

در آن زمان ستاره بلژیکی هنوز در باشگاه لیل فرانسه بازی می‏‌کرد و قرار بود رئال برای خرید رافائل واران اقدام کند که زیدان به پرس مشاوره داد و توصیه کرد او را هم به خدمت گیرد. اما در آن زمان رئال بیش از همه نیاز به یک مدافع داشت و پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی برای واران ۱۸ ساله در ژوئن ۲۰۱۱ مورد قبول واقع شد.

این باشگاه که کریستیانو ستاره رئال کریم بنزما و کاکا را در سال ۲۰۰۹ خریده بود نتوانست درباره هازارد اما به توافق برسد. از سال ۲۰۱۲ هم هازارد با این که با یکی از بزرگ‏ترین باشگاه‎های اروپا قرارداد داشته باز هم مورد توجه رئال قرار داشته و می‎دانسته زمانی از این باشگاه پیشنهاد رسمی دریافت خواهد کرد.

حالا زیدان سر مربی رئال شده و هنوز هم علاقه به جذب هازارد دارد. او می‎خواهد جدی‌‏تر از همیشه برای این تصمیم اقدام کند. رئال در این فصل از عمل کرد ایسکو و مارکو آسنسیو رضایت ندارد و به دنبال بازی‏ساز است و این خود باعث شده توجهات به هازارد بیشتر هم بشود. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *