آخرین اخبار : 

داستان درگیری در تمرین تراکتورسازی گروسیان قهر کرد!

ورزشی تمرین امروز (جمعه) تیم تراکتورسازی در حالی برگزار شد که در این جلسه تمرینی درگیری شدید بین هواداران با شاگردان یحیی گل‌محمدی رخ داد.

داستان از این قرار است که قبل از شروع تمرین حدود ۳۰ هوادار تراکتورسازی در کمپ اختصاصی این باشگاه حاضر شده و شعارهای را علیه شاگردان و یحیی گل‌محمدی سر دادند. شعارهای هواداران تیم تراکتورسازی تا کمی قبل از ورود شاگردان به زمین هم ادامه داشت اما با حضور محمد ابراهیمی شدت بیشتری گرفت و به توهین علیه شاگردان هم تبدیل شد.

حتی على طاهران که قصد داشت هواداران را آرام کنند هم از شعارهای آنها بی‌نصیب نماند. در کنار محمد ابراهیمی فرزین گروسیان یکی دیگر از بازیکنانی بود که هواداران تراکتورسازی شعارهای تندی علیه او سر دادند.

شعارهای هواداران تیم تراکتورسازی باعث ناراحتی شدید محمد ابراهیمی شد و این بازیکن با رفتن به سمت هواداران تیمش اعتراض خود را به شعارهای آنها اطلاعیه کرد و جواب‌شان را داد. هواداران عصبانی تیم تراکتورسازی با ابراهیمی وارد درگیری لفظی شدند و حتی به زمین هم رفتند که با ابراهیمی برخورد فیزیکی داشته باشند اما غائله با دخالت مهدی کیانی و محمد ایران‌پوریان ختم به خیر شد و هواداران آرام گرفتند.

با بیشتر شدن شعارها شاگردان زمین را ترک کردند اما پس از گذشت حدود ۱۵ دقیقه شاگردان به زمین برگشتند و تمرین را از سر گرفتند. این در حالی بود که فرزین گروسیان حسابی از شعارهای هواداران تراکتورسازی ناراحت بود و حاضر نشد به زمین برگردد.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook