آخرین اخبار : 

خیرآبادی به صورت مشروط سر مربی کشتی فرنگی امید شد

به نقل از سایت فدراسیون کشتی جلسه شورای فنی باشگاه های ملی کشتی فرنگی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در محل خانه کشتی عبداله موحد تهران برگزار شد.

مصوبات این نشست به شرح زیر است:

۱-  جناب آقای احد پازاج مدیر باشگاه های ملی کشتی بزرگسالان و امید آقای جمشید خیرآبادی را بعنوان سر مربی باشگاه ملی امید معرفی و اعضای شورای فنی موضوع پیشنهادی را مورد بحث قرار داده و در نهایت نظر مثبت خود را اطلاعیه نمودند اما با توجه به مغایرت شرایط ایشان با شاخص های بند (هـ) از نظام نامه فنی موضوع مذکور باید به تایید هیئت های کشتی استان ها نیز برسد.

۲-  جناب آقای مرعشیان عضو شورای فنی پیشنهاد نمود با توجه به اینکه جام تختی کشتی فرنگی در بندر ماهشهر استان خوزستان برگزار می شود یک سهمیه ویژه برای استفاده از مربیان سازنده کشتی استان خوزستان به استان مذکور داده شود. موضوع یاد شده به تایید اعضای شورای فنی رسید.

۳-  اعضای شرکت کننده باشگاه های منتخب کشتی ایران در جام تختی مطابق ضوابط اعلامی شورای فنی از سوی مدیر باشگاه های ملی معرفی و در نهایت به تائید شورا رسید.

۴-  اعضای باشگاه ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور در مسابقات جهانی فرانسه که در جلسه گذشته حضور ایشان در مسابقات مرحله اول انتخابی باشگاه ملی به تائید رسید بنابه درخواست مدیر باشگاه های ملی کشتی بزرگسالان و امید می توانند در مسابقات جام تختی شرکت کنند .

–  بنابه درخواست جناب آقای احد پازاج مدیر باشگاه های ملی کشتی بزرگسالان و امید اعضای شورای فنی به آقایان رضا خدری در ۵۵ کیلو حمیدرضا خامسی در ۵۵ کیلو گرم محمد حسین حسینی در ۷۲ کیلو و رضا عباسی در ۶۳ کیلو گرم مجوز حضور در جام تختی را دادند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *