آخرین اخبار : 

خوشحالی شفر بعد از جلسه ۶ ساعته با مدیران استقلال

به نقل از سایت باشگاه استقلال جلسه مدیران و اعضای کادر فنی استقلال عصر امروز برگزار شد. در این جلسه سید رضا افتخاری مدیرعامل سید پندار توفیقی معاون ورزشی وینفرد شفر ساشا شفر و جیری ساناک حضور داشتند.

در این جلسه ۶ ساعته طرفین در خصوص مسایل مختلف باشگاه برنامه های آینده جذب شاگردان جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اضافه شدن دستیار جدید و … اظهار کرد و گو کردند.

وینفرد شفر  در این باره اظهار کرد: جلسه بسیار طولانی اما خیلی خوب و پر باری برگزار کردیم. با مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه در خصوص همه چیز صحبت کردیم. در این جلسه ساشا شفر پسر و آنالیزور استقلال و جیری ساناک دستیارم هم حضور داشتند.

وی ادامه داد: درباره برنامه های باشگاه و آماده سازی برای بالا بردن کیفیت باشگاه در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا جام حذفی و لیگ برتر به طور کامل صحبت کردیم. درباره جذب بازیکن خارجی هم مذاکرات مفصلی انجام دادیم و نام چند بازیکن را به باشگاه دادم که از امروز کار مذاکره با آنها آغاز شد و امیدوارم هرچه زودتر این شاگردان برای مذاکرات نهایی به تهران بیایند.

شفر عنوان کرد: خیلی خوشحالم که درباره همه چیز و به صورت جزئی با مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه صحبت کردم و چیزی که می توانم بگویم این است که همه اعضای باشگاه و باشگاه با همه پتانسیل خود درحال تلاش برای موفقیت استقلال هستند و امیدوارم که در کنار هم بتوانیم روزهای بهتری برای استقلال و هوادارانش رقم بزنیم.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook