آخرین اخبار : 

«خامس» و فرصتی برای انتقام از «زیدان»

یک بار دیگر خامس رودریگس قرار است در برنابئو مسابقه کند. او برای چهارمین بار پیاپی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده است و ستاره کلمبیایی قرار است مقابل باشگاه سابقش به میدان برود.

او زمانی که در رئال بود نتوانست اعتماد زیدان را جلب کند و در واقع رابطه خوبی با هم نداشتند و حالا فرصتی برای او به وجود آمده که بتواند انتقامش را از باشگاه سابق و سر مربی‎اش بگیرد.

قرعه‏‎کشی روز جمعه این شانس را برای او به وجود آورد او به طور قرضی از رئال به بایرن رفته است و این شانس را دارد که برای همیشه در باشگاه باواریایی ماندگار شود.

ژانویه گذشته در گفتگویی با «ال شیرینگیتو» خامس درباره آینده‎اش اظهار کرد و گو کرد و از رابطه‏اش با زیدان اظهار کرد:«آمار مشخص هستند اما هر سر مربی‎ای شاگردان خودش را دارد و این کاملا قابل احترام است نمی‎دانم درباره من و زیدان چطور بود. نمی‏دانم چرا با من عادلانه رفتار نمی‏‌کرد چون وقتی من به تازگی به باشگاه آمدم آمار خوبی داشتم اما من به هیچ چیز فکر نمی‎کنم. او الگوی من است».

حالا مدتی گذشته است و خامس رودریگس این فرصت را پیدا کرده تا خودش را به زیدان ثابت کند اما نه برای به دست آوردن جایگاه در ترکیب اصلی بلکه به این دلیل که نشان دهد سر مربی فرانسوی ه خوبی را از دست داده است.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *